anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapisane etykiety Nadaj paczkę z allegro

wiki0441
#13 Ambasador#

Gdzie znajdę etykiety wcześniej zapisane w Nadaj przesyłkę? Czy da się wygenerować je tak, by na 1 stronie drukowały się 4 etykiety dla różnych kupujących?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wiki0441, mam nadzieję, że dobrze Cię zrozumiałam. 🙂 Przesyłki Zapisane na później można wyszukać razem z nienadanymi w filtrze status: nowe, a nadane w filtrze status: wysłane. Jeśli nadajesz wiele zamówień jednocześnie, wszystkie etykiety będą na 1 stronie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Dziękuję @mr_oma, czyli nie da się wyfiltrować jedynie zapisanych (by nie musieć pamiętać, które zostały już wygenerowane i zapisane)? A jeśli mam etykietę zapisaną na później, to gdzie konkretnie ją znajdę? Nie ma jej ani w szczegółach, ani w akcjach. Po kliknięciu nadaj przesyłkę, mogę wygenerować nową etykietę, ale nie widzę informacji, że dla tej przesyłki jest już zapisana etykieta.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@mr_oma proszę o pomoc, ponieważ nie mogę sobie z tym poradzić. Jak wydrukować 4 etykiety na jednej kartce? Mam teraz do wysłania 18 paczek. Drukowanie po 1 etykiecie na kartce A4 to marnowanie papieru. Kiedy po nadaniu przesyłki na koncie allegro klikam podsumowanie, nie ma w ogóle przycisku zapisz, jest tylko "zamawiam", po klinięciu którego jest tylko "pobierz dokumenty"- etykietę dla jednej przesyłki. Natomiast jeśli zamiast "podsumowanie" kliknę "zapisz na później", przesyłka się w ogóle nie zapisuje- "brak przesyłek dla tego zamówienia". Proszę łopatologicznie: jak zapisać przesyłki tak, by potem wydrukować je zbiorczo (4 na jednej kartce A4)?

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc 😉

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Już sobie poradziłam, dziękuję 😉

oznacz moderatorów

Go4Bio
#7 Wielbiciel#

A czy może się Pani podzielić w jaki sposób sobie Pai poradziła? Ja też mam z tym problem i nie mogę znależć rozwiązania

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Go4Bio aby zmienić widok wydruku etykiet wejdź proszę tutaj i w części "Wydruk etykiet - Wysyłam z Allegro" można zaznaczyć format papieru A4 (do czterech na stronie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów