anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie o Clienta.

walerian666
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam pytanie odnośnie sprzedaży na allegro lokalnie. Wczoraj ktoś po 22 kupił ode mnie smartfona. Dzisiaj również ktoś kupił spartfona. Sprawdziłem i to jest ta sama osoba, która ma tylko numer Clienta. Jak długo czeka się na "ewentualne" potwierdzenie zapłaty. Dlatego pytam, ponieważ miałem już kilka prób oszustwa przez WhatsApp. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@walerian666, na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni, aby zapłacić za przedmiot. Jeśli tego nie zrobi, uznajemy, że do płatności nie doszło i automatycznie wznowimy Twoje ogłoszenie. Status płatności zamówień na Allegro Lokalnie sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących.

Obecnie oba zamówienia są nieopłacone. Pamiętaj, że zamówienie wysyłasz dopiero, gdy wpłata ma status "zakończona". Oznacza to, że została poprawnie sfinalizowana.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

walerian666
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź🙂🙂🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@walerian666 Pamiętaj że kupujący ma 5 dni na zapłacenie, nie wysyłaj dopóki nie będziesz miał kasy na koncie: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ , zapłaci to wszystkie dane do wysyłki się pojawią.

oznacz moderatorów

walerian666
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za odpowiedź🙂🙂🙂

oznacz moderatorów