anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier DPD z Wysyłam z Allegro

Client:72499341
#2 Obserwator#

Witam, mam problem z nadaniem paczek kurierem DPD z pomocą Wysyłam z Allegro. Po zapisaniu wszystkich przesyłek i kliknięciu "Podsumowanie" nie pojawia się opcja zaznaczenia, na którą godzinę ma podjechać kurier. Opcja pojawia się tylko przy podsumowaniu pojedynczo przesyłek, jednak to bardzo długo trwa i jeśli chcę nadać pojedynczo 20 przesyłek, to strasznie długo to trwa, dodatkowo do każdej takiej przesyłki generuje się osobny protokół. Wolałbym zaciągać wszystkie przesyłki jednocześnie. Niestety samo Allegro nie było w stanie pomóc. Zlecili sprawę do odpowiedniego działu, jednak może ktoś z Państwa posługuje się tą formą wysyłki i miał podobny problem? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:72499341 a możesz zaznaczyć jedną przesyłkę z gadziną odbioru a resztę zaznacz bez podjazdu kuriera?

oznacz moderatorów

Client:72499341
#2 Obserwator#

Niestety znajomy Kurier, który odbiera te przesyłki powiedział, że musi mieć u siebie w systemie powiadomienie do przesyłek. Czyli jeśli dostanie powiadomienie o odbiorze 1 przesyłki to fizycznie weźmie jedną. Jeśli 20, to 20. Sam pytał o to w swoim oddziale i powiedziano mu, że to co w systemie musi się zgadzać z rzeczywistością. W efekcie dostaje 20 osobnych powiadomień, co też jest dla niego uciążliwe. 😕 Ale dziękuję za pomysł. 

oznacz moderatorów