anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie o monety

renia_kra
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry,

Nie wiem do kogo powinnam zwrocic sie z tym pytaniem,dzwonilam do firmy ,ktora wystawia przedmioty na allegro ale dowiedzialam sie,ze Allegro decyduje o monetach.

Bardzo mi zalezy na zakupie ksiazki z monetami jednak na dzien dzisiejszy jestem bez kasy i do konca tyg czekam na rente.

Wczoraj wyslalam maila do tanis pl ile dni mam na zaplate,dowiedzialam sie,ze 7 jednak jak juz chcialam w niu dzisiejszym zakupic ksiazke przez aplikacje z monetami zobaczylam,ze cena ulegla od wczoraj zmianie i wstrzymalam sie.

W firmie the book ksiazka ta jest jeszcze tansza lecz nie ma tam monet.

Moje pytanie brzmi: czy moge liczc na monety w aplikacji dla oferty z the book?

Zalezy mi na tym zakupie.

Zycze Panstwu milego dnia,dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

Renata Krawczyk

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

BKTI
#7 Wielbiciel#

Brak pieniędzy = brak zakupów

oznacz moderatorów

renia_kra
#7 Wielbiciel#

Ja to wiem,dlatego powstrzymalam sie z zakupem do czasu az bede miala kase bo nie wiedzialam ile dni mam na oplacenie zakupu.Zawsze robie to na biezaco i nie czekam.

Zycze milego dnia!

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@renia_kra  szczerze, nie rozumiem tego postu. To, czy monety są przy danym produkcie zalezy od wielu czynników i nikt tutaj nie odpowie czy dany sprzedawca będzie miał monety, czy nie. Musi być w programie SS, mieć odpowiedni wysoki poziom obsługi, spory obrót, żeby było z czego te monety przeliczyć.

Moja rada- kupić tam gdzie taniej i nie patrzyć na monety, bo one nie są aż takie bezcenne 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

renia_kra
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za dobra rade,wstrzymalam sie z zakupami przez brak kasy i chyba rzeczywiscie kupiectam gdzie jest taniej,zawsze tak robie 🙂

Pozdrawiam i zycze milego dnia!

oznacz moderatorów