anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zarobki kurierów InPost

zbikowski-m
#7 Wielbiciel#

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jakie zarobki od paczki ma kurier który odbiera paczkę z punktu.

-czy dostaje stałą kwotę bez względu ile paczek z danego punktu (adresu) odbierze?

- czy ma płacone od każdej sztuki paczki odbieranej z danej lokalizacji?

- czy jest różnica czy paczka była w ramach usługi paczkomat\kurier inpost\allegro smart?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Kasiulki2 Z wieloma kurierami rozmawiałem.

Co kurier to inne warunki. Niezależnie czy InPost, DPD, DHL czy jakakolwiek inna firma, wszędzie podobnie.

Jeden ma z kilograma paczki, drugi od sztuki, inny od punktu, a jeszcze inny na stałej pensji. Różne inne warianty też są. I dodatki, jak choćby za czas, za dostarczanie na godzinę, w soboty.....

Nie ma "jedynie słusznej" zasady, dlatego nie sposób dać w tym temacie prostej, jednoznacznej odpowiedzi.

oznacz moderatorów

malwa_17
#9 Pomysłodawca#

odczep sie ode mnie na temat zatrudnienia się w InPost i poczucia mocy zarobków. Być może nie załapałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi, że wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma , jeśli jesteś kurierem to powinieneś wiedzieć, że wszyscy bez wyjątku zarabiają podobnie , w jednych jest lepszy socjal w innych kurier pracuje na samozatrudnieniu , a w jeszcze innej kurierce pracuje u podwykonawcy gdzie czasami ma umowę o pracę dostaje od podwykonawcy samochód  i żadna jego awaria kuriera nie interesuje tylko, że ma tym samym nad sobą kierownika

oznacz moderatorów