anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zatrudniłam się u jednej Pani i wystawiałam produkty z jej komisu

lukaszcyr1
#7 Wielbiciel#

Witam

Zatrudniłam się u jednej Pani gdzie mialam wystawiaj jej produkty z jej komisu i sprzedawać na kup teraz. Kupujacy kupili telefony zapłacili a ja mam.problem aby wydobyć od tej Pani numery nadania dla kupujących. Chyba mnie oszukała.. twierdzi ze nadala wczoraj w dhl i dzis kupujacy maja miec w domu. Nie wiem czy tak się stanie ale chyba mnie oszukała...a ja jej przelalam kase za jej zakuipone towary. Oook matko..co teraz?? Pomocy!!!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Czekaj, jeśli kupujący nie otrzymają towaru, będziesz zobowiązana do zwrotu pieniędzy. Ty odpowiadasz za wszystko, co się dzieje na Twoim koncie Allegro. Najlepiej nie podejmować tego typu "współpracy". Niech ta pani sama sobie sprzedaje swoje telefony i sama ponosi odpowiedzialność. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@lukaszcyr1  No to chyba faktycznie masz problem- Znasz tą panią osobiście?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lukaszcyr1 Niestety tu nikt ci nie pomoże ale umowa jest umową i powinnaś iść z tym na Policję.

oznacz moderatorów

lukaszcyr1
#7 Wielbiciel#

Nie znam. Podpisałyśmy jedynie oswiadczenie z jej imieniem adresem ze po otrzymaniu przelewu ode mnie wysle produkty.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@lukaszcyr1  Nie skłamię jeśli stwierdzę że to jednak oszustwo- obym się mylił.

Żądaj od niej nr przesyłek, jak nie da- to Policja i nie ma na co czekać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lukaszcyr1 Jak nie wyśle idź z tym na Policję, jedyny sposób.

oznacz moderatorów

lukaszcyr1
#7 Wielbiciel#

;( jestwm zrozpaczona...chyba sama dałam.sie ladnie oszukać.

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@lukaszcyr1  sprawdź - jeżeli dzisiaj nie dostaną telefonów - wydrukuj całą korespondencję, potwierdzenia przelewów itp - i idź na policję.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lukaszcyr1 Widziałaś w ogóle na oczy swoją "pracodawczynię"? Bo jeśli nie, to mam dla Ciebie złą wiadomość - najprawdopodobniej zostałaś tzw. słupem, jak tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/po%C5%9Brednictwo-w-sprzeda%C5%B...
Przekręt od lat krążący po "internetach". Raz że prawdopodobnie pierzesz czyjś brudny hajs (a kupujący zazwyczaj nie dostają przedmiotów), a dwa zostały od Ciebie wyciągnięte dane osobowe (jeśli podawałaś dane z dowodu osobistego, czyli jego nr oraz PESEL, to mogły zostać wzięte na Ciebie jakieś chwilówki).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów