anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta za brak komentarzy

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Zawieszenie konta za brak wymaganych przez Allegro pozytywnych komentarzy, których kupujący nie chcą wystawiać.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@janusz150254 to nie za brak pozytywnych tylko zerwałeś w ostatnich dniach 2 negatywne i jakość poleciała stąd pewnie blokada , zerknij tu jak wygląda Twoja jakość https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy 

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Swego czas pisałem, dzwoniłem do kupujących o jakikolwiek komentarz - bezskutecznie. Myślę, że też nie chcą bawić się w jakieś (komuś) potrzebne statystyki, które (teoretycznie) nie mają nić wspólnego ze sprzedażą i prowizjami dla Allegro z tego tytułu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za brak? a ile ich i jakich masz?

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Z tego co widzę to 34 : 3

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

janusz150254 do statystyk liczone jest ostatnie 30 dni czyli masz 4:2 i przez to pozom jakości spadł poniżej ,, neutralnego ,,

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Czyli jak poczekam jeszcze miesiąc wszystko wróci do normy ?.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@janusz150254 Czyli jest poniżej neutralnego!🤔

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Ale komu i do czego jest to potrzebne ?.

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Podpowiem wszystkim jakie podjąłem rozwiązanie poprawy sytuacji. Wysłałem do 50 kupujących życzenia świąteczne z jednoczesną prośbą o wystawienie komentarza. Obojętnie jakiego.Aby był. Otrzymałem trzy pozytywne. Po kilku dniach wysłałem kolejne, tym razem 61 próśb o komentarz. Również pozostawiając jaki ? osobie wystawiającej. I wiecie co ?. Dostałem 1 Pozytywny. Wyciągnijcie z tego wnioski !. Kupujący kupują aby kupić a nie bawić się w komentarze potrzebne tylko Allegro.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Na przyszlość tak nie rób bo mogłeś wyrwać też parę negatywów a allegro by cię jeszcze o rozsyłanie spamu oskarżyło. Najlepszym sposobem jest dorzucenie do paczki czegoś w rodzaju ulotki z podziękowaniem za zakup i prośbą o mily komentarz. @janusz150254 

oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Przykro że nie zrozumiałeś o czym piszę. Dzięki takim odpowiedziom, sprzedający mogą być pewni kłopotów. Czy Ty, po każdym zakupie niezwłocznie wystawiasz opinię do transakcji ?.

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Na chwilę obecną znacznie poprawiłem oceny jakości mojej sprzedaży kwalifikującej do zniesienia blokady konta. Pisałem w tej sprawie do "najjaśniejszego" ale bezskutecznie. Co jeszcze mogę zrobić ?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czekac rozpatruja w kolejnosci zgloszen

oznacz moderatorów