anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta

Client:99364784
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie związane z zawieszeniem konta. Sprzedaje na allegro różne rzeczy które sam produkuje z drewna. Są to przedmioty na indywidualne zamowienie klienta. Została mi zablokowana sprzedaż i ko.unikat z allegro abym zrobił zdjęcie na tle wszystkich sprzedawanych przedmiotów- pytanie jak mam to zrobić skoro w każdej aukcji mam napisane że są produkowane na zamowienie ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Podeślij im swoją fotkę na tle wybranego produktu sprzedawanego ostatnio na zamówienie klienta ,może to im wystarczy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:99364784 zrób zdjęcie warsztatu i miejsca pracy, opisując czym się zajmujesz bo oni robią kopiuj - wklej 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:99364784
#8 Zapaleniec#

Chyba to jedyne rozwiązanie bo to jakaś kpina jest ha ha ha . Jak zrobię zdjedzie miejsca pracy to mi napiszą ze miejsce pracy jest małowiarygodne. Odpuszczę sobie allegro bo moim zdaniem wysyłanie komuś zdjecia dowodu osobistego to wyłudzanie danych - mimo tego te zawarte jest to w regulaminie 

oznacz moderatorów

Client:99364784
#8 Zapaleniec#

Może jakiś moderator by się wypowiedział w tej sprawie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @mr_oma @la_nika potrzebne wsparcie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:99364784 Allegro raczej Ci nie odblokuje konta, jeśli nie prześlesz tych zdjęć. Wykonaj kilka tych przedmiotów o których wiesz, że się później sprzedadzą, zrób zdjęcia i wyślij. Możesz próbować wyjaśniać sprawę w korespondencji z Allegro, być może przychylą się do prośby o odblokowanie w tej sytuacji bez zdjęć, ale łatwo nie będzie 🙂

Jeśli otrzymasz decyzję odmowną, możesz złożyć odwołanie do osoby na wyższym stanowisku tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b

oznacz moderatorów

Client:99364784
#8 Zapaleniec#

Super, bardzo dziękuję za mądre i wyczerpujące wypowiedzi lecz niemam zamiaru zamrażać pieniędzy i produkować coś co może mi zalegać nawet kilka miesięcy- tym bardziej że niemam miejsca magazynowego . 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Spróbuję Ci wytłumaczyć.

Musisz wystawić chociaż 1 przedmiot. Nie może to chyba być "na zamówienie".

Sprzedajesz np. karmnik dla ptaków. Pomalowany bezbarwnym lakierem. I to jest  przedmiot sprzedaży. Piszesz dalej, że możesz na specjalne zamówienie kupującego pomalować na inny kolor - zamieszczasz paletę kolorów lub zdjęcia pomalowanych karmników. Jeśli kupujący wybierze sobie który z tych kolorów - to wtedy to jest produkt na indywidualne zamówienie.

Tak samo jak ktoś np. sprzedaje grzejnik "żeberkowy". Przedmiotem aukcji jest jedno żeberko w kolorze białym. Jednak kupujący może sobie zamówić grzejnik złożony z dowolnej ilości żeberek w wybranym kolorze - i to jest wtedy też traktowane jako indywidualne zamówienie na życzenie kupującego (a na to to juz był nawet wyrok sądu, który przychylił się do stanowiska sprzedającego, który nie chciał przyjąć takiego zwrotu).

Myślę, że to o to chodzi w tej całej sprawie.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów