anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta

autopartsnicola
#7 Wielbiciel#

Witam was wszystkich. 

Chciałbym prosić was wszystkich o pomoc a zarazem przedstawić swoją sytuację w której portal Allegro dyskryminuje moje imię i nazwisko.  

 

Kilka dni temu dostałem wiadomość email że moje konto została nałożona blokada na wystawianie aukcji z powodu łamanie regulaminu powiązanie kont Allegro osób trzecich z moim kontem. 

Do mojego konta Allegro zostało powiązane jakieś dwa konta osób które są moją dalsza rodzina. Konto mojego kuzyna które nie użytkuje i konto mojego ojca które zawiesił kilka miesięcy temu którego również już nie użytkuje nie mają aukcji wystawionych sprzedali tylko po dwie rzeczy które wystawili przez kilka lat. 

Dziś Allegro kilka dni temu powiązał moje konto z kontami tamtych osób które nie mają nic ze mną wspólnego Ja również nie mam nic wspólnego z kontami ich. 

Mam jedno konto Allegro na swoje imię i nazwisko z którego tylko użytkuje na którym mam bardzo dużo aukcji wystawionych na którym odprowadziłem sporo prowizji za sprzedaże , tylko tego jednego konta korzystam. Z jak może powiązać Allegro moje konto z tamtymi osobami , z osobami trzecimi ? Przez to teraz tracę dochód to jedyny mój dochód z którego żyłem. Czy to nie jest dyskryminacja

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jeden już tu miał taki problem, Allegro ma swoje jakieś dziwne rozwiązania, rozumiem jak zalegają ale jak nic nie są winni, nie rozumem, przecież jakby iść takim torem myślenia to powiążemy wszystkie konta.🤔

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@autopartsnicola  Przypuszczalnie  te zawieszone konta mają jakieś zaległości płatnicze wobec Allegro, a może  jeszcze wobec klientów.

Wyjaśnij co i jak, może opłaci się samemu uregulować te zaszłości jesli są w miarę nieduże. Przecież ojciec to jednak ojciec, a kuzyn to też rodzina.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@autopartsnicola, z tego, co widzę, Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ udostępniłeś je osobie, która nie ma zgody na działalność w serwisie. Najszybciej wyjaśnisz tę sprawę kontynuując korespondencję mejlową.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@autopartsnicola Sprawdź za co Allegro może zawiesić Ci konto i przeanalizuj czy któraś z tych sytuacji nie miała miejsca

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/regulamin-allegro/kiedy-mozemy-zawiesic-twoje-konto-lub-ogra...

Powiązanie kont łączy się zawsze z korzystaniem z tego samego łącza ale nie jest to powód do blokady konta.Blokada może nastąpić np. w przypadku, gdy wykorzystasz konto kuzyna, ojca do podbicia ceny w swojej licytacji lub zrobią to oni osobiście.Takie przypadki miały nieraz miejsce.

oznacz moderatorów

FitnesFit
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak w tym przypadku ale często się zdarza ,że konkurencja kombinuje obniżając komentarzami i zaniżając gwiazdki bez zadnego powodu danego sprzedawcy .

Albo kupują z różnych kont produkt i zaraz odstępują od umowy tak teraz załatwia się aukcję a Allegro nic z tym nie robi bo kupujący na prawo odstąpić ale jak w ciągu 1 godziny jest 6 transakcji z 6 różnych kont i jest 6 odstąpień od umowy to coś jest nie tak.akurat w tym przypadku uwalili mi aukcje gdzie miałem sprzedaż ok 50 produktów miesięcznie spadła do zera sprzedaży. Zgłosiłem sprawę do allegro ale nic z tym nie zrobili tym razem.

Każdą aukcję można załatwić nawet jak ma tysiące sprzedaży .

Wyłapuje różne dziwne sytuacje z różnych moich kont zgłaszam do allegro i kilka kont  zostało zablokowanych później płaczą , że Allegro im konta blokują

ale robić Borutę sprzedawcy żeby mu spadła sprzedaż to jest ok 

Pisze to z jednego powodu  żeby nie uczciwi sprzedawcy zastanowili się zanim zaczną komuś szkodzić bo może się skończyć blokadą i będzie później płacz.

Przepraszam jak kogoś uraziłem .

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów