anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone allegro.

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Hej zawiesili mi konto na allegro i mam klientów do wysłania towaru jak teraz wyplacic pieniadze wysłałam zdjecia temu gosciowi od bezpieczenstwa początkowo miał problem ze nie zrobiłam zdjęc całego towaru bo macbook już został wysłany potem napisał że nie odblokuja konta..

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Napisał że jak prześle to odblokują gdzie nie napisał? 

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Zawiesiliśmy  Pani konto ze względów bezpieczeństwa w oparciu o art. 2.13 naszego Regulaminu.

W celu jego odwieszenia proszę o przesłanie zdjęcia, na którym będzie umieszczony wystawiony na sprzedaż przedmiot, a obok niego Pani dokument tożsamości.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Czy Pan od weryfikacji z działu bezpieczeństwa może mi przesłać informacje dlaczego weryfikacja przebiegła negatywnie?

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@magdaszyma1988  Bo przebiegła negatywnie!

Chcesz mieć odblokowane konto i wypłaty? Wyślij ludziom zakupione i zapłacone przez nich przedmioty i nie kop się z koniem, bo pogorszysz tylko swoją i tak nie najlepszą sytuację. Nic i nikt ci tu nie pomoże, ani nie wspomoże. Takie są procedury w niektórych przypadkach i po temacie. Będziesz drążyć i tracić czas sobie i tym co zrobili zakupy. Nie wyślesz towaru- kłopoty dopiero się zaczną.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Wiem o tym dokładnie ale tu chodzi o ten sam fakt że pan chciał zdjęcie towaru który został już wysłany to jest śmieszne dla mnie

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@magdaszyma1988  To wcale nie jest śmieszne. Zrób jak każdy ci mówi.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Ale tu nie chodzi żeby się spierać tylko ciekawe jak miałam zrobić zdjęcie przedmiotu który został wysłany 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@magdaszyma1988 A co to za towar, czasem chcą bo ten "konkretny" towar, jest przedmiotem przekrętów. Musisz wypełnić ich żądania, inaczej nie odblokują.

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

Macbook sprzedany i wysłany do klienta, ipad pro rysik i etui, ps5 wszystko zrobione zdjęcie obok dowód i karta nawet z moim nickiem na allegro pierwszym razem napisał że brak wszystkich towarów czyli macbooka który został wysłany logika jego jest dziwna

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@magdaszyma1988Jest dziwna, musisz to wyjaśnić, "podkulić"ogon, jak chcesz żeby Ci odblokowali.🤔

oznacz moderatorów

magdaszyma1988
#7 Wielbiciel#

niestety

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No wiem, ale co innego gdy napiszesz to Ty, a co innego gdy napiszem (literówka celowa i zamierzona) to my😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów