anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto art 2.12

Dicillox
#2 Obserwator#

Witam, Moje konto zostało zablokowane 2.12, a w aukcjach jest widoczne, że na paczkę trzeba czekać 30 dni, teraz mi zostało tylko czekać, aż sprzedany towar dotrze do kupujących? Proszę o odpowiedz, z góry dziękuje pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Konta są niezbywalne, z zastrzeżeniem, że za zgodą Allegro.pl: a. Konto Firma może być zbyte w przypadku przeniesienia przez Użytkownika na innego przedsiębiorcę praw i obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa lub jego części, w formie przewidzianej przepisami prawa, b. Konto Zwykłe może zostać przekazane przez Użytkownika jego małżonkowi. 2.13. W sytuacji, gdy Konto lub działalność Użytkownika w ramach Allegro wymaga dodatkowej weryfikacji danych, o których mowa w art. 2.1. lub 2.3, lub w przypadku powzięcia przez Allegro.pl uzasadnionych obaw co do bezpieczeństwa Konta lub Transakcji, dotyczących w szczególności nieuprawnionego przejęcia Konta przez inną osobę, Allegro.pl może: a. uzależnić korzystanie z Allegro lub poszczególnych usług świadczonych w ramach Allegro od potwierdzenia przez Użytkownika odpowiednimi dokumentami jego wiarygodności, w tym tożsamości.

b. czasowo ograniczyć dostęp do poszczególnych usług świadczonych w ramach Allegro,
c. zawiesić na czas określony lub nieokreślony Konto Użytkownika.

 
 

Po ustaniu wyżej wskazanych okoliczności, Allegro.pl zniesie przedmiotowe ograniczenia
zastosowane wobec Użytkownika.

tylko tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dicillox widzę, że otrzymałeś już od nas odpowiedź w sprawie nr 31678288, informacji na temat blokady konta może udzielić tylko Dział bezpieczeństwa, dlatego kontynuuj proszę wymianę wiadomości w korespondencji e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów