anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto firmowe - brak zdjęcia blokady

sobmat
#8 Zapaleniec#

Piszę tutaj ponieważ nie wiem gdzie już szukać pomocy. Na początku maja spadła nam jakość w sprzedaży poniżej nieakceptowalnego. Prowadzimy niewielką sprzedaż, jest to ok 10-15 zakończonych transakcji miesięcznie, a odbiorcą naszego produktu są osoby starsze. Otrzymaliśmy 2 negatywne komentarze które nam diametralnie zaniżyły średnią ocenę sprzedaży.

Po kontakcie z pracownikiem, warunkiem odblokowania konta była próba kontaktu z kupującymi którzy wystawili negatywny komentarz oraz podniesienie jakości sprzedaży do minimum "neutralnego".

Tak się stało, z ostatnich 30 dni mam 100% poleceń oraz maksymalną ocenę gwiazdek, mimo to blokada nie została zdjęta z konta.

Proszę o przeanalizowanie prośby o usunięcie blokady, lub informacje od kompetentnej osoby jakie konkretnie warunki muszę spełnić aby konto zostało odblokowane.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz że tu nikt nie odblokuje tylko możesz to załatwić z działem bezpieczeństwa!

oznacz moderatorów

sobmat
#8 Zapaleniec#

Dlatego piszę właśnie tutaj, żeby może ktoś inny spojrzał na mój ticket.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sobmat przykro mi, ale kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko z Działem bezpieczeństwa. Możesz napisać w tej sprawie tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

To jest wogóle jakieś chore , sprzedaesz kilka rzeczy na miesiąć , dostaniesz chociaz 1 negatywna i konto zawieszone czy to normalne?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro normami moralnymi i logiką się nie kieruje tylko swoim wewnętrznym regulaminem.

oznacz moderatorów