anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawieszone konto - moje tłumaczenia, wyjaśnienia nic nie dają

Partneras
#8 Zapaleniec#

mi zawiesili konto bo mają dane systemowe że jakiś inny użytkownik korzystał i jest powiązany

ja założyłam konto na swoje dane i tylko ja z niego korzystam, wywiązuję się z każdej transakcji

regularnie opłacam a moje tłumaczenia, wyjaśnienia nic nie dają, co ja mam wyjaśniać?

moje konto i to ja odpowiadam, ja mam za kogoś odpowiadać? chore!

całe te allegro czy nie wiem jak już to nazwać, jakaś pomyłka

człowiek chciał normalnie funkcjonować ale gdzie lepiej robić ludziom pod górkę

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Partneras Nasza werfikacja potwierdziła, że udostępniłaś swoje konto innej osobie, przez co jest teraz powiązane z kilkoma innymi, które są już zablokowane za różne naruszenia. W celu wyjaśnienia sprawy, kontynuuj korespondencję mailową.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Partneras
#8 Zapaleniec#

absolutnie, od miesiąca staram się i tłumaczę ale bez rezultatu

nie wiem już sama co o tym myśleć

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Partneras Złożyłaś odwołanie od decyzji pracownika w tej sprawie, więc poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź. Zgodnie z zasadami, wiadomość otrzymasz w terminie 14 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia, więc do końca tego tygodnia uzyskasz od nas stosowną informację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Partneras
#8 Zapaleniec#

Nadal nie mam żadnej odpowiedzi, jak można komuś blokować konto z powodu jakiegoś innego użytkownika, nie mam nic wspólnego z innymi użytkownikami , konto jest zarejestrowane na mnie i ja tylko i wyłącznie z niego korzystam i chcę korzystać, sama za siebie odpowiadam a nie za kogoś kogo raz w życiu na oczy tylko widziałam. Odblokujcie mi to konto i dajcie normalnie funkcjonować

oznacz moderatorów

Partneras
#8 Zapaleniec#

tak tłumaczyłam już wielokrotnie, że było to jednokrotnie ponieważ zakupiłam i wynajęłam magazyn po osobie która jak się domyślam ma jakieś zobowiązania

ja jak już informowałam nie mam nic wspólnego z użytkownikami o których wspominaliście

 

Z poważaniem

Agata Pasiecka

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@nat_not  mam nadzieję, że nie obejmuje to sytuacji, w których przykładowo ja - pracownik - obsługuję wiele kont właściciela firmy, logując się z wielu miejsc, mając połączone aplikacje...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Nie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Partneras
#8 Zapaleniec#

loguję się z jednego miejsca i obsługuję jedne konto które jest zarejestrowane na mnie ale wynajełam magazyn i zakupiłam towar od użytkownika który ma jakieś zobowiązania wobec allegro, nie rozumiem co ja mam z tym wspólnego, działam na własną rękę, wywiązuję się z każdej transakcji, opłaca lam rachunki tak więc nie rozumiem dlaczego allegro mi blokuje moje konto, nikt inny poza mną nie ma dostępu do konta, już pozmieniałam hasła i wszystko co było możliwe

raz tylko jak zakładałam konto w marcu wtedy dokonałam zakupu tego towaru i przejełam magazyn dałam wejść na konto użytkownikowi o kórego allegro się dopomina, od tamtego czasu nie mam kontaktu i nikt poza mną nie ma dostępu do mojego konta, sytuacja jest dla mnie przykra bo to był mój jedyny dochód a w tej sytuacji stoję w miejscu, mam dwoje dzieci , zobowiązania jak każdy człowiek a tu z dnia na dzień pozbawili mnie zarobku

oznacz moderatorów

Partneras
#8 Zapaleniec#

to było jak zakładałam konto, odkupiłam towar i przejęłam magazyn, od tamtego czasu dostęp do konta miałam tylko ja, nie wiedziałam że użytkownik ma jakieś naruszenia wobec allegro, pozmieniałam hasła i tłumaczyłam że było to całkowicie nieświadome, teraz jestem w kropce bo nie mogę funkcjonować a był to mój jedyny dochód aby się i swoje dzieci utrzymać

nie wiem co jeszcze mam zrobić aby odblokowano mi konto i abym mogła funkcjonować

oznacz moderatorów

Partneras
#8 Zapaleniec#

mam problem z wami, zablokowaliście mi konto bezpodstawnie, i powtarzam się już któryś raz mam czyste konto i sama z niego chcę korzystać, wysyłacie mi na maila jakieś pakiety wsparcia po co?dajcie mi funkcjonować

kontakt z wami jest ograniczony, byłby telefon wtedy byłoby łatwiej a nie przez jakieś strony

utrudniacie człowiekowi funkcjonowanie a korzyści czerpiecie na tych większych , ci mniejsi są już nie ważni?

to jest w porządku? cofnąć się kilka lat wstecz allegro? mieliście z nas pożywkę a teraz nas zostawiacie, taka jest prawda i zakładam że nie jednego

dorobiliście się na tym skromnych małych firmach a teraz macie ich w tzw.dupie

oznacz moderatorów

MAXBODY_COM_PL
#8 Zapaleniec#

Nikogo to nie obchodzi to jest prywatny folwark. W jednej chwili zamkną czyjś biznes bo mogą, zero odpowiedzialności. Nie ma zrozumienia, że to nie jest tablica ogłoszeń gdzie usunie się ogłoszenie o sprzedaży roweru bo narusza regulamin tylko jest to dla wielu osob podstawowy kanał sprzedaży i zamknięciu go w jednej chwili wiąże się z ogromnymi stratami. A zamknąć mogą na podstawie domniemania winy, powtorze zero odpowiedzialnośći i zero wyobraźni. Nam też zamknięto konto firmowe sugerująć powiązania z innym kontem, ok były takie powiązania ale pracownika obsługującego konto i na tej podstawie zamknięto konto firmy plus temat oczywiście całkowicie zignorowany przez obsługę.

oznacz moderatorów