anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry mam problem którego nie potrafię rozwiązać z działem bezpieczeństwa transakcji niestety Pracownik dokładnie Marina nie  kieruje absolutnie treści wiadomości tak aby pomóć rozwiązać sprawe a jedynie odpowiada jak automat/maszyna 


Gdzie i u kogo moge złożyć skarge na prace pracownika ? 

 

Druga sprawa konto zostało zawieszone z powodu słabej jakości , jakość poprawiona i nagle pojawiłą się nie wiadomo z kąd informacja o powiązanych kontach , udało mi się odnaleźć ślad konta z przed ponad 10lat i zorganizować wymogi natomiast kolejno konto kompletnie niema nic wspolnego z moją firma mozliwe ze w czasach kafejek internetowych uzytkownicy jednego komputera /IP korzystali z roznych platform , niestety nie jestem w stanie kompletnie sie porozumiec czy ktos ma jakis pomysl jak rozwiazac sprawe?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mwmonety
#21 Demiurg#

Ta wspomniana przez ciebie Marina jest zapewne automatem do odpowiedzi a nie normalnym pracownikiem . Musisz się jednak jakoś z tym działem bezpieczeństwa dogadać ,bo to oni trzymają na tym łapę i tylko oni mogą zdjąć blokadę.

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Dokładnie próbuje nawiązać merytoryczna dyskusje i uzyskać rzetelne i realne informacje jakie działania mogę z mojej strony podjąć ale mailowo jest tylko odbijanie piłeczki - proszę wyjaśnić sytuacje na koncie X - a ja informuje ze nie mam powiązania z kontem X - i odp ta sama proszę wyjaśnić konto X 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zadajesz trudne pytania a BOT nie potrafi odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#
No i co z tym zrobic?
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NaviEcuTronic Spróbuj wyjaśnić tę sytuację w korespondencji. Nikt tutaj na forum nie jest w stanie pomóc Ci w tej sprawie. Nie wysyłaj proszę kolejnych wiadomości mejlowych w tej sprawie, ponieważ może to opóźnić odpowiedź dla Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Rozumiem natomiast nie jestem w stanie porozumiec sie na email dlatego pisze tutaj aby ktos wyzej zajol sie sprawa , na email jest odbijanie pileczki wspominalem wielokrotnie iz nie mam dostepu do wskazanego konta , nie posiadam zadnych informacji o osobach ktore takie konto prowadzily i nie mam zadnego zwiazku ani nie biore odpowiedzialnosci za poczynania na danym koncie , reasmujac czekam na przedstawienie logicznego rozwiazania ktore jestem w stanie podolac i napewno jest jakis kompromis na ktory mozna razem wspolnie pojsc 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NaviEcuTronic Konsultowałam tę sprawę i nic więcej nie mogę dla Ciebie zrobić. W tej sytuacji osoby odpowiedzialne za konta, które zostały wskazane w korespondencji, powinny skontaktować się z Działem Bezpieczeństwa bezpośrednio z ich poziomu. Sprawę tę wyjaśnisz wyłącznie mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

sytuacji osoby odpowiedzialne za konta, które zostały wskazane w korespondencji,

 

Ale ja nie jestem odpowiedzialny za te konta ani nie znam osob za nie odpowiedzialnych czy to tak trudno zrozumiec..

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@NaviEcuTronic allegro stosuje odpowiedzialność zbiorową

możesz przy udziale prawnika i sądu powalczyć z allegro

takie blokady są na gruncie polskiego prawa nielegalne

to jakby za blokadę i działania allegro obciążać w tym momencie np: @ko_alka 

i pisać, że one temu winna i ma to wyjaśnić z innymi np: dlaczego ją przez to nie lubisz

@ko_alka nie obraź się na to porównanie ale w jaki sposób allegro chce uzasadnić odmowę wykonywania usług gdy @NaviEcuTronic nie jest ich dłużnikiem

a dane o jakie opiera się dział bezpieczeństwa są zbierane generalnie w sposób nielegalny bo regulamin nie mówi o nich wprost, że są zbierane

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Najgorszy jest brak Profesjonalnego podejścia do sprawy i chęci pomocy klientowi , powtarzam kilkunastokrotnie ze nie jestem w stanie wyjaśnić sytuacji na wskazanych kontach ponieważ nie należą one do mnie i nie mam z Nimi żadnego powiązania i czekam na dalsze informacje co dalej w tej sytuacji a oni to samo - proszę wyjaśnić sytuacje na Kontach xxx

oznacz moderatorów

NaviEcuTronic
#8 Zapaleniec#

Czy mogę sprawę zgłosić do uokik ?

oznacz moderatorów