anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone Konto

Client:35827731
#7 Wielbiciel#

Witam 

 

Allegro zawiesilo mi konto aby potiwerdzic tozsamosc wyslalem potrzebne dokomentu i od 2 dni nie mam odpowiedzi.Zakonczyli mi wszystkie aukcje oraz wstrzymali wyplaty z allegro.Ponadto wszystkie aukcje mialem premiowane czy oni mi zwroca za to pieniadze ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

a jaki podali powód zawieszenia konta i usunięcia aukcji ?

oznacz moderatorów

Client:35827731
#7 Wielbiciel#

Zawiesiliśmy Twoje konto, automatycznie usunęliśmy wszystkie wystawione przedmioty oraz anulowaliśmy oferty kupna złożone w licytacjach.

Powodem naszego działania jest konieczność przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji. W trosce o bezpieczeństwo transakcji i Twojego konta prosimy Cię o przesłanie zdjęcia towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamości.

Na fotografii powinny być widoczne: imię, nazwisko, data urodzenia i ważności dokumentu oraz narożniki dokumentu. Pozostałe dane możesz zakryć np. paskiem papieru. Zdjęcie nie może być jednak w żaden sposób modyfikowane. Powinno być zrobione w dużej rozdzielczości. Przesłanie plików zgodnie z instrukcją przyspieszy procedurę weryfikacji.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:35827731A miałeś wcześniej przypadek że ktoś coś u ciebie kupił a ty mu tego nie wysłałeś ?pytam bo może ktoś zgłosił że sprzedajesz a nie wysyłasz ,mógł też zgłosić że używasz nie swoich zdjęć do aukcji.zrób sobie rachunek sumienia może sam dojdziesz 

oznacz moderatorów

Client:35827731
#7 Wielbiciel#

Byla taka sytuacja chlop sie zakrecil i zalozyl mi sprawe gdzie towar odberala jego zona i nie poinformowala go o tym

oznacz moderatorów

Client:35827731
#7 Wielbiciel#

Wyslalem nr listu przewozowego z informacja ze towar zostal odebrany i sprawa sie zakonczyla odrazu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

JEŚLI ALLEGRO ZAWIESZA KONTO INFORMUJE O TYM STOSOWNYM MAILEM  , SPRAWDŹ SKRZYNKĘ ,, TAM POWINNY BYĆ WSZYSTKIE INFORMACJE .JEŚLI TO TYLKO WERYFIKACJA OFERTY ZOSTANĄ PRZEDŁUŻONE O CZAS BLOKADY , A JEŚLI NARUSZENIE REGULAMINU NIESTETY BĘDZIESZ W PLECY .

oznacz moderatorów

Client:35827731
#7 Wielbiciel#

Dostalem tylko to co wyslalem wyzej ... 

oznacz moderatorów