anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zewnętrzny magazyn

apollo188
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałbym wznowić swoją przygodę jako sprzedawca na allegro.

Z mojego niewielkiego wcześniejszego doświadczenia wiem, że najwięcej czasu zabierało mi pakowanie i wysyłanie paczek oraz obsługa zapytań, reklamacji.

Samodzielnie chciałbym skupić się tylko na drugim aspekcie gdyż mieszkam za granica i nie mam możliwości pakować i wysyłać paczek w Polsce.

Stąd moje pytanie do Państwa: czy istnieje jakaś firma lub rozwiązanie bezpośrednio z allegro którym powierzę na przykład 1000 gotowych paczek produktu, a oni mi je wyślą gdy pojawi się zamówienie na allegro.

Pozdrawiam !

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@apollo188 Cześć. 🙂 Zapoznaj się z naszą usługą One Fulfillment. Na start mamy bardzo atrakcyjne oferty.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na tej stornie: https://allegro.pl/kampania/fulfillment. Odezwiemy się do Ciebie i wszystko wyjaśnimy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

apollo188
#7 Wielbiciel#

Super rozwiązanie, dziękuje za odpowiedź.

Po zapoznaniu się z oferta mam tylko jeszcze jedno pytanie:

W przypadku dłuższego przechowywania paczki w magazynie niż 30 dni naliczana jest opłata za m3 za dzień w wysokosci 4,99 zł (do 180dni). Czy opłata ta jest proporcjonalna do wielkości przetrzymywanych paczek?

Na przykład: jeśli paczka będzie miała objętość 0,001m2 to dzienna opłata będzie wynosić 0,00499zł?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@apollo188 Cennik One Fulfillment zależny jest od wielkości produktu w m3. Są ustalone konkretne progi cenowe uzależnione od objętości produktu. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/oplaty-na-allegro-rjjB9qdgqsG#one-fulfillment-by-allegro

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

apollo188
#7 Wielbiciel#

@ko_alka 

W punkcie A. Opłata podstawowa w tabeli jest podana informacja "Maksymalna objętość" - czyli obejmuje paczki danej wielkości i mniejsze - i w tym przypadku zgodzę się że jest to próg cenowy.

Natomiast w punkcie B. Opłaty dodatkowe jest podana cena za m3 za dzień - moje pytanie brzmi: czy cena za m3 jest proporcjonalna, czyli jeśli paczka jest mniejsza to opłata jest wynikiem przemnożenia opłaty za m3 przez wielkość paczki? Punkt ten na to wskazuje, nie wygląda mi to na próg cenowy tak jak w punkcie A, ale pytam bo chciałbym mieć pewność że dobrze to rozumiem, gdyż tak naprawdę od tej informacji zalezy czy zdecyduje się skorzystać z tej usługi.

Pozdrawiam i dziękuje za wczesniejsze odpowiedzi.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@apollo188 Zauważ tylko, że Allegro jako sklep podobno nie radzi sobie z obsługą swoich zamówień.

Tak by wynikało z negatywnych komentarzy.

Aczkolwiek zamawialem kilka rzeczy w sklepie Allegro i wszystko odbylo sie bez jakichkolwiek zastrzezen z mojej strony.

oznacz moderatorów

apollo188
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się że mimo wszystko lepiej sobie poradzą niż ja, gdyż ciągle spadały mi oceny na koncie allegro za zbyt nieterminowe wysyłanie paczek, to była moja pięta Achillesa.

W tym przypadku jeśli odpowiedzialność za wysyłkę spadnie na magazyn, jak również obsługa tych niekończących się pytań o to kiedy paczka zostanie wysłana - to ja jestem gotów zaryzykować współpracę z nimi - i zrzucić na nich odpowiedzialność.

oznacz moderatorów