anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłaszanie i blokowanie oszustów

_eskimo_
#7 Wielbiciel#

Dlaczego na Allegro Lokalnie nie ma możliwości szybkiego i łatwego zgłaszania kont, dokonujących prób oszustwa? Można tylko wysyłać maila pod adres phishing... albo kontaktowac się z pomocą poprzez formularz pomocy? A w tym czasie taki użytkownik może próbować oszukiwać kolejnych sprzedających. Screen otrzymanej wiadomości dla przykładu i przestrogi. Oczywiście sprawa została juz zgłoszona mailowo, ale to jednak trochę trwa... A więc jeszcze tutaj ostrzegam przed użytkownikiem @Aniela1607 

Screenshot_20230826_174039_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

A wystarczyłoby lokalnie na rynek polski ukierunkować i konto na nr tel rejestrowany zakładać ucywilizowałoby się to w parę mięsięcy

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_eskimo_   A czy chciałbyś aby ktoś szybko i łatwo zablokował twoje konto, ot tak sobie na podstawie zgłoszenia ?

Na pewno jest lepiej jeśli ktoś sprawdzi czy zgłoszenie jest uzasadnione czy może jest tylko chęcią zaszkodzenia konkurencji.

oznacz moderatorów

_eskimo_
#7 Wielbiciel#

Nie, nie chodzi mi o to, by blokować użytkownika na podstawie zgłoszenia, ale móc szybko i łatwo zgłosic konto dokonujące próby oszustwa. Zgadzam się, że jest lepiej jeśli ktoś sprawdzi, czy zgłoszenie jest uzasadnione - tylko musi to zgłoszenie do sprawdzenia najpierw dostać. A aktualna ścieżka dokonania samego zgłoszenia próby oszustwa jest długa i kręta. W innych portalach z ogloszeniami, kiedy po wystawieniu danej oferty nagle zaczynają pojawiać się prośby o podanie maila czy numeru telefonu, mozna szybko to zglosic właśnie do rozpatrzenia przez administrację danego portalu. 

oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

u mnie w ciagu miesiaca 3x zaplacone brak kontaktu.....to juz plaga ...popatrz na to tez z tej strony...allegro daje prace policji,adwokatom ,sedziom itd.....bo o to chodzi tak naprawde a nie o nas...juz dawno mozna byloby cos zaradzic ale po co?

 

oznacz moderatorów