anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana danych do rozliczenia z allegro

RynnyNicoll
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Zmianiłem własnie firmę z JDG na Sp. z o.o. 

Chciałbym zmienic dane do rozliczen z Allegro - Ta platforma jes ttak skąplikowana że nie mogęznależc ani bezposredniego kontaktu do wsparcia ani znależć info o moich danych aby je zmienic. 

Ktos cos wie ?? 

prosze o pomoc bo strzeli mnie z tym allegro - nic nie ułatwiaja 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#20 Guru#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RynnyNicoll aby zmienić dane firmy na koncie (i do faktur). Przejdź do zakładki Dane konta i wpisz nowe dane. Pokażemy Ci komunikat o tym, w jakich przypadkach możesz zmienić dane – jego treść będzie zależeć od kraju siedziby nowej firmy. Potwierdź chęć zmiany i kliknij [dalej].  Przejdź do dalszej części formularza, który składa się z dwóch części:

Ustawienia wypłaty środków z Allegro Finanse – potwierdź dane rachunku bankowego nowej firmy. W zależności od kraju, z którego jest firma, wskażemy Ci dostępne metody weryfikacji danych – w większości przypadków skorzystasz z przelewu bankowego.

Weryfikacja firmy – wybierz powód zmiany danych. W zależności od tego, jaki powód wybierzesz, wyświetlimy Ci listę danych do uzupełnienia i dokumentów do załączenia.

Uzupełnij formularz i kliknij [wyślij wszystkie dokumenty] Wynik weryfikacji wyświetlimy Ci w zakładce Moje konto

W tym artykule znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące m.in. wymaganych dokumentów. W razie dodatkowych pytań, możesz do nas napisać za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów