anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana danych konta

Client:99523289
#2 Obserwator#

Założyłem konto prywatne, allegro lokalne,  sprzedawałem różne **piiip**ółki i różne rzeczy które nie były mi potrzebne.

Pomagała w tym moja kolega z roboty, więc podpiąłem konto pod jej imię i nazwisko. 

Oczywiście,  był mój mail,  numer telefonu,  adres zamieszkania,  i wpłacałem prowizję allegro ze swojego własnego konta.

Kiedy po kilku lat, zgromadziły się jakieś środki,  okazało się że dla potwierdzenia konta mam wpłacić 1.01zł, i kiedy to zrobiłem,  to odrzucili,  bo nie właściwe imię  i nazwisko osoby jak na koncie. 

I co teraz mam z tym zrobić?!

Jak przyjmowali opłatę swojej prowizji,  to z dowolnego konta, a jak wypłacić,  to tylko od tej osoby do której podpięte konto, i najważniejsze,  że  nie mogę  jego zmienić!!!

To co, zapomnić o pieniądze które na koncie?!?!?!?!?!?

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nic nie zrobisz, w regulaminie wyraźnie jest napisane że dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same. Możesz rozwiązać umowę zamknąć konto i Allegro powinno się z tobą rozliczyć. A konto Allegro jest na jej Imię i Nazwisko to spróbujcie podpiąć jej konto i wypłacić!

oznacz moderatorów

Client:99523289
#2 Obserwator#

Nie da się podpiąć konto podpiąć niej, bo zwolniła  się. 

A rozwiązać  umowę  się  nie da, dopóki nie zostaną wypłacone środki i nie wyjdziemy  na zero.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale namieszałeś, nie da się rozwiązać umowy z Allegro-dlaczego?

oznacz moderatorów

Client:99523289
#2 Obserwator#

Bo nie zostały wypłacone środki. 

Czyli najpierw mamy rozliczyć się według siebie,  a dopiero wtedy rozwiązać  umowę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nieprawda, to Oni mają Twoje środki i jak rozwiążesz  z nimi umowę muszą Ci je wypłacić, były tu już opisane takie sytuacje.

oznacz moderatorów

Client:99523289
#2 Obserwator#

Tak, tylko przyjmą rozwiązanie umowy od osoby, która podpięta do konta. Bo inaczej każdy mógł rozwiązać konto dowolnej osoby.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To się narobiło!!!

oznacz moderatorów

Client:99523289
#2 Obserwator#

Nacze, mam wszystkie dowody że  konto moje, że płaciłem ze  swojego konta prowizję,  adres zamieszkania,  numer telefonu,  dosłownie wszystko,  a teraz okazuje się że nie mogę  wypłacić...

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Niech kolega wpłaci ze swojego konta to 1,01 zł.

oznacz moderatorów

Client:99523289
#2 Obserwator#

Nie ma szans. Zwolniła się i ma w nosie. Poza tym, wypłacą jej a nie mi.

oznacz moderatorów