anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana godzin odbioru paczki z hurtowni

QSC_agd
#7 Wielbiciel#


Witam,

Dopiero zaczynam swoją przygodę z handlem jako dropper. Korzystam z usług hurtowni która ma godziny otwarcia do 16:00, natomiast kurier podjeżdża do 18:30 i istnieje ryzyko że jak przyjedzie to hurtownia będzie zamknięta i ich nie odbierze (oczywiście będzie z tego tytułu naliczona kara). Ten problem mam w usłudze dostawy Allegro One Box/Punkt. Co zrobić aby kurier odebrał przesyłki przed 16:00?

Tylko proszę bez stałego zlecenia odbioru bo to nie rozwiązuje tematu. 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@QSC_agd Czy możesz wyjaśnić, dlaczego według Ciebie zlecenie stałe nie rozwiązuje Twojego problemu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ tu bardziej chodzi jak ustawić żeby kurier przyjeżdżał przed 16 a nie po zamknięciu firmy o 18:30, zlecenie stałe też tego nie gwarantuje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

QSC_agd
#7 Wielbiciel#

Dokładnie o to chodzi. Dlatego właśnie zlecenie stałe nie rozwiązuje problemu. Jest to rozwiązanie tylko dla hurtowników a nie dla dropper'ów.

Jako dropper nie mogę zagwarantować ilości odbioru paczek w tygodniu ani minimalnej ilości podjazdów. Na pewno nie na początku działalności.

oznacz moderatorów

QSCommerce
#7 Wielbiciel#

Jeden najważniejszy: jestem dropperem. Czy mogę podpisać umowę na zlecenie stałe skoro nie mam magazynu? Na magazyn dostawcy (cudzy)? Czy mam prawo do zawierania umów w czyimś imieniu?

oznacz moderatorów