anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana konta

JUSTY_TOM
#7 Wielbiciel#

Witam Mam problem zmieniłam nr konta na moim allegro opłaciłam 1.01 konto jest na mojego syna ale nim dysponuje. I nie umiem dostać pieniędzy wypłaconych na konto. Jest to jedyne konto którym dysponuję.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#
Pamiętaj, że odbiorcą wypłat może być tylko i wyłącznie osoba lub firma, na którą zostało zarejestrowane konto Allegro. Nie można wypłacić środków na konto innej osoby.
 
Musisz mieć na swoje dane, jak nie masz konta w banku to zostaje przekaz raz w miesiącu 🙂
 
 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

JUSTY_TOM
#7 Wielbiciel#

To proszę napisać jak to mam zmienić żeby przyszedł przekaz pocztowy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Przekaz pocztowy

Wypłaty przekazem pocztowym możesz zlecać tylko na adres w Polsce. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. Wypłaty przekazem pocztowym nie są dostępne dla użytkowników kont firmowych oraz w przypadku, gdy kwota do wypłaty jest wyższa niż 800 zł.

W każdym momencie możesz zmienić ustawienia wypłat. Ze względów bezpieczeństwa, gdy zmienisz numer rachunku bankowego, zablokujemy możliwość wypłacania pieniędzy z usługi PayU na 1 dzień.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JUSTY_TOM  Jeśli chcesz współdzielić konto z małżonkiem, wypełnij krótki formularz i dołącz do niego zdjęcie aktu małżeństwa.

  1. Przejdź do zakładki Dane konta,
  2. W części [imię i nazwisko] kliknij [Zmień].
  3. Podaj imię i nazwisko małżonka i wybierz powód zmiana użytkownika konta na małżonka.
  4. Załącz zdjęcie aktu małżeństwa.
  5. Kliknij [zapisz].
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@JUSTY_TOM potwierdzam - imiona nie są zgodne. Jeśli chcesz współdzielić konto z małżonkiem, należy uprzednio nam to zgłosić. Wtedy nie ma znaczenia na czyje konto transferowane będą pieniądze. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów