anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana konta

Stasiek3000
#7 Wielbiciel#

Prosił bym o pomoc ponieważ obecne konto z którego korzystam założył mój kumpel 7 lat temu teraz po 7 latach jest to moje konto a mój kumpel zrobił sobie nowe lecz js na moim koncie uzbierałem pewna sumę pieniędzy do wypłacenia chciałbym to przekształcić tak aby pieniądze były przelane na moje konto jak mam to zrobić kontakt z starym właścicielem mam tak wiec potwierdzenie oddania mi konta jest bezproblemowe pomocyy

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

To nie jest Twoje konto, nie można na Allegro korzystać z cudzego konta. Pieniądze z tego konta może wypłacić tylko jego właściciel na swój rachunek bankowy lub przekazem pocztowym na swój adres zamieszkania, więc jeśli masz z nim kontakt, poproś go o wypłatę kwoty na jego rachunek bankowy lub adres, a potem on zwróci Ci tę kasę. Już teraz załóż własne konto Allegro i z niego sprzedawaj, nie będziesz miał w przyszłości takich problemów.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Stasiek3000 Nie ma żadnego pożyczania kont! Nie przelejesz pieniędzy na konto z innymi danymi niż dane konta Allegro. Pieniądze musi wypłacić właściciel, czyli Twój kumpel.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Stasiek3000 żeś się chłopie podłożył, zaraz będzie blokada konta i kasy za nieznajomość regulaminu 😄 😄 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Blokada może być, ale pieniądze muszą wypłacić właścicielowi konta, nie mają prawa ich zawłaszczyć,

oznacz moderatorów