anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana na konto firmowe

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

Witam. Chciałem przekształcić konto zwykle na firmowe ale nie mogę z powodu allegro pay oraz tego, że sprzedałem coś na allegro lokalnie. Allegro pay można wyłączyć ale czy drugi problem można rozwiązać ? W czym przeszkadza to, że coś sprzedałem na allegro lokalnie ? Mam na zwykłym koncie ponad 100pozywtynych opinnini i zero negatywów. Nie chce zaczynać od nowa. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#19 Nestor#

Dzień dobry Paniom 🙂

Istnieje taki haczyk z tą transakcją na AL? Takie to trochę niezrozumiałe.

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

Dodzwoniłem się na infolinię i mimo tego komunikatu o AL powiedzieli, że tylko AllegroPay jest przeszkodą. Nie wiem czemu dlaczego pisało coś o AL. Tak czy siak udało się dezaktywować i jestem już w trakcie weryfikacji. Przy okazji zapytam tutaj ile z reguły trwa weryfikacja ? Jedni piszą o 1-3 dniach, a niektórzy nawet ponad tydzień. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Crypto__Shop 

No trzeba się uzbroić w cierpliwość. Aktywuj wszystko co się da. Konto, PayU, Przelewy24.

W sumie na pewno wyjdzie ponad tydzień.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Crypto__Shop pytasz o weryfikację konta Allegro, czy weryfikację konta do wypłat przez PayU i Przelewy24? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Crypto__Shop
#9 Pomysłodawca#

Chyba to i to. Kliknąłem żeby zmienić na konto firmowe. Podałem NIP, zrobiłem przelew, wysłałem zdj dowodu. Czytam, że jest niby jeszcze jakaś pełna weryfikacja firmowego ale nie proszono o dodatkowe dokumenty ani nic. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Crypto__Shop weryfikacja samego konta może potrwać maksymalnie do kilku dni. Natomiast jeśli chodzi chodzi o weryfikację konta do wypłat to w PayU trwa to do 3 dni, natomiast w przypadku Przelewy24 do 5 dni (roboczych). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów