anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana nazwy użytkownika

1Milosz323
#7 Wielbiciel#

Bede niedługo zakładał firme czy w takim wypadku jak już założe firme i zmienie konto allegro na firmowe bede mógł w jakiś sposób zmienić nazwe? Bo tak słabo to wygląda dla kupujących że konto firmowe a nazwa to moje imię.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@1Milosz323 Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz posługiwać się inną nazwą użytkownika, zarejestruj nowe konto, korzystając z odmiennego adresu mejlowego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego przy zmianie knota nie może, przecież jest to możliwe technicznie, więc dlaczego nie- wyjaśnisz?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LEW433 Konto pozostaje bez zmian, zmienia się tylko status konta (zwykłe -> firmowe). Zmiana loginu jest możliwa tylko raz, z loginu typu Client:123456789 na nazwę własną. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale że raz to wasz pomysł a to nie jest zmiana loginu ale także zmiana konta zwykłego na firmowe. Pytanie brzmi(powtarzam) co stoi na przeszkodzie  a nie czy można raz czy dwa.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LEW433 Nie zmieniamy loginów na życzenie ze względów bezpieczeństwa. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiem, ale to jest także zmiana konta ze zwykłego na firmowe i po prostu ktoś chce mieć nazwę firmy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LEW433 Najszybszym sposobem jest założenie nowego konta z wybranym loginem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zauważ że odpowiadasz wymijająco, czyli nie odpowiadasz na moje pytanie -dlaczego nie, nie bo nie z tego wynika.

oznacz moderatorów

EFMETAL1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

mam pytanie z podobnej tematyki. Jestem sprzedawcą na Allegro. Mam konto firmowe. Nie mam możliwości zmiany nazwy mojego konta ?

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@EFMETAL1 przykro mi, jednak login możesz zmienić raz na swoim koncie Allegro. Jeśli chcesz posługiwać się inną nazwą użytkownika, to zarejestruj nowe konto. Ważne jest, żeby przy rejestracji użyć innego adresu e-mail. 

oznacz moderatorów

Nieb_Krokodyl
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym zmienić login mojego konta do sprzedaży, gdyż popełniłem błąd, konto jest nowo nie ma produktów/ofert/sprzedaży jest zupełnie czyste założone ok 4 dni temu. 
 
Czy mogę liczyć na zmianę ? Jeśli tak proszę o informację w jaki sposób mogę tego dokonać, pozdrawiam serdecznie    

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Nieb_Krokodyl 

Oficjalnie można tylko raz. Widzę że firmowe, więc pewnie jesteś w trakcie weryfikacji. Nie wiem napisz do nich, może się ugną ale szanse nikłe.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Nieb_Krokodyl
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za informację 

 

oznacz moderatorów