anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana starego nieaktualnego nr. konta bankowego na nowe, aktualne.

jarowalczak
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam stare konto bankowe z 2006 roku. Jak je uaktualnić na nowe? 

Dodałem kartę Mastercard. Czy jest możliwość wybrania wpływu pieniędzy z transakcji z konta na kartę ?

Jak to zrobić ? 

Czy może lepiej utworzyć nowe konto ?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@jarowalczak nie wypłacisz na kartę, a zmienia się tak 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-zmienic-dane-do-wyplat-o...

Jeśli chcesz zaktualizować swoje dane do wypłat, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij [zmień]. Następnie:

  1. Przejdź do formularza. Podaj w nim swoje dane. Muszą one być identyczne z danymi z Twojego konta bankowego, na które mają trafić wypłacane pieniądze. Jeżeli nie pamiętasz ich dokładnie, sprawdź dane na wyciągu z Twojego rachunku bankowego. Następnie kliknij [aktywuj wypłaty].
  2. Zrób przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł z konta bankowego, które wpiszesz w formularzu. Jeśli oprócz usługi PayU udostępniasz lub chcesz udostępnić również usługę Przelewy24, wykonaj osobne przelewy weryfikacyjne dla każdego z operatorów. Operator Przelewy24 do weryfikacji danych wymaga dodatkowych dokumentów. Kwoty przelane w celu weryfiacji w całości zwrócimy na Twoje konto bankowe.
  3. Do czasu, aż operator zweryfikuje Twoje dane, wypłaty z jego salda będą wstrzymane. Jeśli chcesz sprawdzić, na jakim etapie jest weryfikacja Twoich danych, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat.
  4. Po zakończonej weryfikacji na Twój adres e-mail wyślemy powiadomienie (osobne dla każdego z operatorów) z informacją o zmianie.

Pamiętaj, że odbiorcą wypłat może być tylko i wyłącznie osoba lub firma, na którą zostało zarejestrowane konto Allegro. Nie można wypłacić środków na konto innej osoby.

Po zmianie numeru rachunku bankowego, ze względów bezpieczeństwa, nakładana jest jednodniowa blokada wypłat.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

jarowalczak
#7 Wielbiciel#

Dzięki Kostas11. Jestem wdzięczny za szybką reakcję i odpowiedź. Zmieniłem nr konta i teraz jest wszystko w porządku. Pozdrawiam

oznacz moderatorów