anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana z allegro lokalne na allegro

mateek12312
#7 Wielbiciel#

Witam mimo że mam ogłoszenie normalne allegro a nie allegro lokalne to w zakładce moje oferty w allegro niestety nie mam produktów wystawionych co mam zrobić żeby one tam były?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Pokaż ofertę ?

oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#

chcesz linka do tej oferty czy jak ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak to sprawdzę czy u mnie widać!

oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#

nawet tutaj jest w linku allegro lokalnie pomimo że mam normalnie kup teraz i wyróznienie na allegro i lokalnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pewnie jak wchodzisz to przekierowuje na Al . Może zrobileś błąd podczas wystawiania . Na dole jest taki wystaw w dotychczasowym formularzu i wówczas jest na Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/uzytkownik/mateek12312?bmatch=linear-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-2-0813 Ja tyle widzę na Allegro.Masz wystawione na Allegro więc nie wiem w czym problem.

oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#

ale mi chodzi żebym miał to w  zakładce moje oferty na allegro a tego produktu nie ma tam wogóle

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

to se wystaw na allegro 

oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#

ja odrazu wystawiłem z normalnego allegro ale nie wiem dlaczego domyslnie mam tak 

oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mateek12312 Masz jedną ofertę, którą wystawiłeś na Allegro Lokalnie. Widać ją na Allegro i na Allegro Lokalnie. Masz ją w odpowiedniej zakładce na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

oznacz moderatorów

mateek12312
#7 Wielbiciel#

tak ale ja chciałbym aby ta oferta była w zakładce moje oferty na allegro a nie na allegroloklanie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mateek12312 Ale po co chcesz żeby była w tej zakładce? Spać przez to nie możesz? Wystawiłeś na AL, a jako że jest to oddzielny od allegro serwis, to masz ofertę w odpowiedniej zakładce właśnie na AL.

A skoro tak bardzo chcesz mieć na allegro, to wystaw na allegro.

lokalnie.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Brawo, choć raz wrzuciłaś odpowiedni link😏

giphy

 

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów