anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znak wodny na zdjęciach w opisie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Lifting_Champ
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

wyczytałem, że na miniaturce nie mogę zastosować znaku wodnego, natomiast co z resztą zdjęć które będą znajdować się w opisie aukcji? Czy na pozostałych zdjęciach mogę umieścić znak wodny? Jeżeli tak, to czy są co do niego jakieś ograniczenia? 

Pozdrawiam,
Adrian.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lifting_Champ Cześć Adrian 🙂 W miniaturce taki znak wodny jest niedozwolony, o czym już wspomniałeś. W opisie dozwolone jest zamieszczenie loga marki lub producenta, zatem teoretycznie takie logo możesz wykorzystać jako znak wodny.

W innych przypadkach stosowanie znaku wodnego jest niedozwolone i obowiązują te same zasady, co do zdjęć: 

Zdjęcia zamieszczone w Ofercie muszą dotyczyć wyłącznie oferowanego Towaru. Dozwolone jest przedstawienie Towaru w kontekście jego zastosowania lub aranżacji. Zdjęcia mogą prezentować certyfikaty, technologie, elementy graficzne (np. strzałki). Zabronione są napisy poza wyjątkami: logo marki/producenta, oznaczenia kolorów i wzorów oraz liczby i jednostki.

Jeśli pytanie zadajesz w kontekście zabezpieczenia zdjęć, to są one zabezpieczane cyfrowo, a tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jak-allegro-zabezpiecz...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów