anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikają moje oferty sprzedaży

-KNU-
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mam problem ze znikaniem moich ofert sprzedaży. Miałem wystawione trzy rzeczy. Wczoraj w nocy zniknęła oferta kamery, a dzisiaj oferta klawiatury. Nigdzie też nie mogę zobaczyć co się z nimi stało, czy ktoś kupił itp. Dodam, że na Allegro jestem od ponad 15 lat i pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

-KNU- sprawdź skrzynkę e-mail oraz to -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia

oznacz moderatorów

-KNU-
#7 Wielbiciel#

Niestety ani w zamówieniach ani na mailu nie ma zadnych informacni o tych ofertach 😕

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wznów z zakładki ,, moje oferty  - zakończone  ,,może popełniłeś jakiś błąd w ustawieniach .

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@-KNU- Sprawdź jeszcze w Zakończonych.Może nie zniknęły, a po prostu się skończyły.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

-KNU-
#7 Wielbiciel#

w Zakończonych również nie ma tych ofert (są tylko poprzednie, które zakończyły się sprzedażą).

PS. Na androidzie w smartfonie mam aplikację Allegro Sprzedaż, i tam widzę ze oferty zakończyły się w nocy. Jedna wczoraj o 4:44 a druga dzisiaj o 4:57.  Oferty były wystawione na czas nieokreślony, przez co rozumię że powinny zniknąć dopiero wtedy, jak ktoś je kupi.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@-KNU-  "Rozumiem", nie "rozumię". Pisz do Allegro i proś o wyjaśnienia. Dziwne to.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@-KNU- masz zablokowane konto z powodu mediacji. Sądzę, że to źródło problemu. Wyjaśnij sprawę, a konto zostanie odblokowane 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów