anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwror pieniędzy

Client:47183285
#7 Wielbiciel#

Jak długo czeka się na zwrot pieniędzy przez allegro. Sprzedający wysłał podobno przelew we wtorek,  do tej pory nie ma kasy na koncie i żadnego powiadomienia na email o zwrocie. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@Client:47183285  standardowo do 3 dni roboczych, jeśli zrobił to poprzez PayU lub Przelewy24.

No chyba, ze zlecił zwrot, nie miał środków, to zwrot został anulowany po 24 godzinach od zlecenia i musisz walczyć z nim w inny sposób, bo gdyby zlecenie zostało zrealizowane to byś dostał wiadomość.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47183285 Jeśli nie ma powiadomienia e-mail, to nie zwrócił. Napisz do nie go i zapytaj o numer zwrotu, najlepiej kontaktuj się ze sprzedawcą tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Na pewno odpowie.

oznacz moderatorów

Client:47183285
#7 Wielbiciel#

Dziekuje. Już napisałam.  Czekam Na wiadomość i ile odpisze , bo ciężko kontakt ze sprzedającym. 

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@Client:47183285  wiesz, dzisiaj około 11:00 zleciłem zwrot wpłaty poprzez PayU dla klienta który kupił, zapłacił i odstąpił od umowy. Mam środki na koncie żeby zwrócić mu wpłatę, ale nie mam żadnego potwierdzenia, że poszła, ani też informacji, że mi coś odjęli z salda i zwrócili klientowi.

Poczekam do jutra wieczorem a potem to zgłoszę, być może maja jakąś awarię i coś nie działa, ale to już nie problem kupującego tylko mój.

 

oznacz moderatorów