anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kosztów za wyróżnienia po licytacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
ecks380
#8 Zapaleniec#

Witam,

Sprzedałem przedmiot na licytacji, ale kupujący przez 7 dni nie wybrał metody płatności ani nie odpowiedział na moje wiadomości. Zgłosiłem zwrot prowizji - dostałem tylko część (od sprzedaży i prowizje od wystawienia). 

Allegro nie zwróciło mi kosztów promowania aukcji (2,90 zł dziennie * 7 dni). Czy to normalne? 

Na 2 wystawione aukcje - 2 sytuacje, więc jestem w plecy ok. 40 zł.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

tak to normalne za promowanie nie zwracają

oznacz moderatorów
Client:39220135
#8 Zapaleniec#

czesc,allegro pobrało mi da razy prowizje 200 i 120 zł za sprzeaz jednego stołu ,po czym kupujacy sie wycofał co mam udokumentowame  w wiadomosciach.zrobiłem zwrot pieniedzy do kupujacego on otrzymał pieniadze spowrotem bo mnie poinformoał,niestety mnie nie anuloano prowizji za sprzedaz co dalej mam robic...?...Prosze o rade...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39220135 W tej zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia kliknij w "akcje" przy zamówieniu o którym mowa, a następnie w "zwrot prowizji".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:39220135
#8 Zapaleniec#

Dziekuje Ci, bardzo mi pomogles nie moglem wcześniej kompletnie tego znaleźć. 

Pozdrawiam serdecznie-Tomek.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39220135 Nie ma za co, również pozdrawiam:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ecks380

Opłaty za wystawienie przedmiotu i za opcje dodatkowe (na przykład Wyróżnienie oferty) są bezzwrotne (nie zwracamy ich w żadnym przypadku, nawet gdy transakcja nie zostanie sfinalizowana).

 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czy-moge-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To nie jest regulamin.

oznacz moderatorów
Client:39220135
#8 Zapaleniec#

mnie pobrali prowizje za sprzedaz ale sprzedaz została cofnieta i zwróciłem pieniadze kupujacemu.pobrali mi dwa razy za stół 320 zł....

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ecks380 Poproś o zwrot tutaj; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10&subjectId=b041ba5e-6...

Opłaty za promowanie zasadniczo nie są zwracane, ale próbuj, czasem się udaje 🙂

oznacz moderatorów
ecks380
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, spróbuję.

oznacz moderatorów
ecks380
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość. 

Opłata za promowanie jest bezzwrotna.

Przykro mi, że Kupujący finalnie nie zakupił przedmiotu, jednak opłata za promowanie jest bezzwrotna. Oferta była promowana poprawnie. Allegro nie ponosi odpowiedzialności za to, kto wylicytuje Pana przedmiot oraz czy opłaci zamówienie. 

Życzę, aby w przyszłości miał Pan jak najmniej takich przypadków! 

Pozdrawiam
Zespół Allegro

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

IMHO opłaty za promowanie, w przypadku zwrotu prowizji sprzedającemu z powodu nieopłacenia przedmiotu przez kupującego, powinny być doliczane takiemu kupującemu do saldo, za karę i w ramach wychowania. Może to oduczyłoby takich żartownisiów z alzheimerem zabawy w allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów