anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy dla kupującego

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie, zleciłem dzisiaj zwrot pieniędzy przez płatności allegro( mama jeszcze za mało środków na koncie aby operacja została zrealizowana) ale dopatrzyłem się teraz że klient nie odesłał mi towaru... Czy jest możliwość aby anulować zlecenie?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Sklepirysowa Ma czas na zwrot 14 dni licząc dzień następny od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

14 dni już minęło

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@SklepirysowaTo uruchom procedury ostrzegawcze. Napisz do klienta że zgodnie z prawem, powinien już odesłać towar który powinieneś otrzymać w tym wypadku, ze nadal towaru nie posiadasz uznajesz ten fakt jako kradzież, wyłudzenie i podaj datę kiedy zgłosisz organom ścigania ten fakt i możesz także obywatelsko poinformować ewentualnego jego pracodawce oraz rodzinę o zaistniałej sytuacji. to może poskutkować 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Sklepirysowa napisz do allegro przez zakładkę kontakt, może anulują , samemu chyba się nie da, ale nie jestem pewny. 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Sklepirysowa  Po 24h zlecenie się anuluje pod warunkiem braku środków na A Finanse. samemu nie da się anulować zlecenia.

oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

To wiem. Obawiam się tylko że środki już będą na koncie 😞

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklepirysowa czy możesz podać numer albo link oferty, za którą był zwrot?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

6071/2020

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklepirysowa czy był to zwrot za obudowę rączki węża progression BEAM odkurzacz (nr. oferty: 9521560075)?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Tak. Dokładnie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklepirysowa nie mamy możliwości anulowania tego zwrotu, ale wciąż nie przeszedł, zostanie anulowany automatycznie jeśli w ciągu 24h od zlecenia na koncie nie pojawi się kwota umożliwiająca dokonanie go. Jeżeli zwrot zostanie zrealizowany, pozostanie jedynie kontakt z Kupującym i rozliczenie się z nim bezpośrednio. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, w razie problemów w komunikacji z Kupującym napisz do nas - postaramy się Ci pomóc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów