anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy kupującego

biuromjstyle
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot na allegro.

Kupujący opłacił ale sie rozmyślił z zakupu.

Kliknąłem w zwrot prowizji ale nie dokonalem zwrotu pieniędzy i poki co prowizja nie zostala przerzucona na kupującego.

 

Chciałem oddac pieniadze poprzez opcje zwroc wplate, klinalem w opcje przelew ale nie ma na liscie bankow mojego banku czyli mbank. 

 

W tym momencie na stronie zwroc wplate mam wszystko zablokowane, nie da sie nic odznaczyc, z kolei na stronie zwrot prowizij również wszystko jest zablokowane.

 

W jaki sposób mam oddac wplate kupującemu

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@biuromjstyle tu masz instrukcję https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71... Jak nie wypłaciłeś to bez problemu zwrócisz a o zwrot prowizji występujesz po oddaniu kasy 🙂 Chyba że to Lokalnie to po zwrocie całości z automatu dostaniesz zwrot prowizji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biuromjstyle
#7 Wielbiciel#

No wlasnie wypłaciłem pieniadze.

Dziwne że nie ma na liscie bankow zwrotow mbanku. Wziąłbym normalnie sie zalogowal do banku poprzez allegro i oddal kupującemu pieniadze

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@biuromjstyle powinno być tu masz instrukcję jak zasilić Allegro Finanse do zwrotu https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/zasilenie-allegro-finanse-kw...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś tu pokręciłeś, żeby zwrócić środki kupującemu to musisz mieć je na AF a jak nie masz to zwracasz na konto podane przez kupującego.

oznacz moderatorów

biuromjstyle
#7 Wielbiciel#

Wyplacilem otrzymane na allegro pieniadze.

Klient sie rozmyslil, myślałem że mimo iz mam w tym momencie na allegro finanse 0zl to klikając zwroc wplate allegro mnie przekieruje na strone mojego banku i bede mogl oddac pieniadze poprzez allegro, niestety ale na liscie bankow nie ma mojego czyli mbanku.

 

Czyli mam poprosić kupującego aby mi podeslal swoj numer konta i mam mu zrobić normalny przelew, tak? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zasilić tak jak Ci napisano a możesz oddać bezpośrednio.

oznacz moderatorów

biuromjstyle
#7 Wielbiciel#

Ale jak mam zasilić swoje allegro finanse jak na liscie dostępnych bankow nie ma mojego czyli mbanku. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@biuromjstyle, jeśli nie widzisz swojego banku, użyj BLIK-a. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów