anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:106325333
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry chciałem kupić kierownice gamingową na allegro lokalne było to w niedzielę uzupełniłem swoje dane i było okienko do zapłaty blik wpisałem kod i po załadowaniu napisało mi że zwrot środków nastąpi w ciągu 3 dni roboczych dzisiaj jest środa czyli 3 dzień i nie dostałem ani grosza martwię się bo to aż 550 zł dziękuję z góry za pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

Kupiłeś na fejkowy link imitujacy allegro dla pewności wklej go to potwierdzimy. Kasy ani kierownicy nie zobaczysz idź na policję zgłoś 286kk

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

@Client:106325333 tak jak kolega wyżej napisał, jak jeszcze masz podaj link gdzie dokonałeś zakupu. Zobacz też w banku gdzie poszła płatność w historii transakcji. Zgłoś sprawę do banku, na policję, możesz też adres strony podesłać na cert.pl chociaż te clowny jak faktycznie dochodzi do oszustwa to mało robią.

Robiąc zakupy w internecie dla transakcji, które mogą być podejrzane ZAWSZE PŁAĆ KARTĄ bo płacąc kartą możesz przesłać wniosek CHARGEBACK DO 3 MIESIĘCY OD TRANSAKCJI

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:106325333 Jeżeli zakup nastąpił poza Allegro a tak wynika z twojego wpisu, sprawdź jeszcze tu:https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione ale kasa jest nie do odzyskania, takie coś zgłasza na Policję.

oznacz moderatorów