anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniedzy kupujacemu

kelakreo
#3 Debiutant#

Przez pomyłkę ten sam przedmiot miałem wystawiony 2 razy , kupił to klient ,gdy to zobaczyłem próbowałem dzwonić do klienta żeby to anulować bo przedmiot został sprzedany już wcześniej, allegro na pewno ma w to wgląd więc po próbach do dzwonienia się i bez kontaktu z klientem czekałem az klient sie sam ze mną  skontaktuje ,dziś to nastąpiło, tłumaczyłem klientowi jaka jest sprawa i prosiłem żeby anulować zakup ponieważ nie jest możliwy, klient natomiast zachowywał sie bardzo chamsko i doprowadził do tego że wystawił.mi negatywny komentaz i straszy policja ,ja chcem żeby to zostało anulowane ,chcem zwrócić pieniądze klientowi i żeby ten komentarz został usunięty bo nie ma mu temu żadnych powodów żeby tak to komentować, nie wiem.jak mam rozwiązać ta sprawę.pozdrawiam

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mikeza
#20 Guru#

@kelakreo bez zgody kupującego komentarza nikt nie zmieni, więc daj sobie spokój. Zwróć pieniądze, przeproś w odpowiedzi do komentarza, dodaj do czarnej listy (bo jak ktoś grozi policją po zakupie to raczej normalny nie jest) i zapomnij.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No tak, kupującego który nie otrzyma zapłaconego przedmiotu i słusznie wystawił negatywa, dodajemy do czarnej listy, bo jest nienormalny 🙂

oznacz moderatorów

kelakreo
#3 Debiutant#

Dla mnie nie jest słusznie bo omyłkowo zostało wystawiony przedmiot dwa razy a na stanie tego nie mam ,celowo tego nie zrobiłem, chcem kupujacemu zwrócić pieniądze ale nie wiem jak to zrobić, czy jest jakiś sposób, zwrot przez allegro czy muszę prosić numer konta od kupującego i odesłać mu pieniadze

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Masz to napisane w wątku niżej. I nie pisz chcem, pisze się chcę.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

chcem iśe pić 😄

ja nie rozumiem takiego zachowania kupującego, lol,
najlepiej wogóle było się nie kontaktować i zwrócić wpłatę 🙂
a dla takich kupujących to słyszałem, że ciocia @WREDZIA-W1 ma rady 😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kelakreo
#3 Debiutant#

Z automatu zrobiło się chcem ,chce , do jest Dla mnie teraz temat drugoplanowy ,moje pytanie jest jak rozwiązać temat że zwrotem pieniędzy bo nie wie czy to jest robione przez allegro czy sam muszę prosić o numer konta klienta ,dodam że klient w negatywnie napisał że nie chce wysłać przedmiotu i zwrócić pieniędzy hehehe , co mam.mu odpowiedzieć, że do psychiatry powinien się udać że swoją paranoja

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kelakreo  Jest na Allegro, w zakładce Zamówienia banerek Zwróć całość lub część wpłaty. Zwrócisz tak, o ile klient zapłacił przez AF, a Ty nie wypłaciłeś tych pieniędzy. Jeśli jest inaczej, poproś go o numer konta.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

andzeliczkawm
#1 Nowicjusz#

a jak mozna zwrocic srodki jesli zostaly wyplacone (ustawionym automatem na koniec miesiaca)? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@andzeliczkawm Na konto bankowe kupującego. Chyba że akurat masz w allegro finanse jakieś wystarczające do zwrotu środki pochodzące ze sprzedaży innych przedmiotów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

do psychiatry, hehe, byłeś na lekcjach u cioci? 😄
napisz wszystko zgodnie z prawdą, że przez pomyłkę wpadła druga transakcja,
a kupujący dostał zwrot wpłaty niezwłocznie 😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@xyz96  czytaj ze zrozumieniem, bo to chyba potrafisz. Nie dodajemy, za negatywa, tylko za groźby, bo to już podchodzi pod paragraf. Chyba, że dla Ciebie to jest normalne, że klient straszy policją i jest chamski nawet jak nie dostał towaru powiedzmy z przyczyn zależnych od sprzedającego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

andzeliczkawm
#1 Nowicjusz#

witam, w jaki sposob moge zwrocic kupujacemu gdy brak srodkow na koncie allegro? w jaki sposob moge wplacic na swoje konto allegro pieniadze aby miec tam wystarczajace srodki do zwrotu kupujacemu ? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie możesz, musisz albo coś sprzedać i z tego wypłacić dopiero (warunek, że ta sama opcja [PayU/P24]) albo zwrot na konto bankowe 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

POPROŚ O DANE DO PRZELEWU , ALBO ZACZEKAJ ,AŻ WPŁYNIE ZE SPRZEDAŻY WYSTARCZAJĄCA ILOŚĆ ŚRODKÓW , DOŁADOWAĆ KONTA NIE MOŻNA .

oznacz moderatorów