anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizji po odwołaniu - co robić ?

EUROAUTOFM
#7 Wielbiciel#

Witam 

To mój pierwszy post który piszę bo czuję się bezradny wobec allegro sam już nie wiem co zrobić sprzedałem część samochodową używaną przez allegro klient kliknął kup teraz allegro mi naliczyło prowizję z automatu, zamierzając wysłać towar okazało się ze został uszkodzony na magazynie o czym grzecznie informuje klienta ten odmawia zakupu i nie potwierdza zwrotu prowizji, odwołuję się co też nie potwierdza allegro. 

Co robić ? chcą ode mnie dowodów na to że kupujący odstąpił od umowy, gość nie podejmuje nawet tematu.

Tak to ma wyglądać allegro ????

pozdrawiam i proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@EUROAUTOFM Allegro czy Allegro Lokalnie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

EUROAUTOFM
#7 Wielbiciel#

allegro

mam konto firmowe 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@EUROAUTOFM nic nie zrobisz do transakcji nie doszło z Twojej winy i zwrotu nie dostaniesz a jeszcze zmienili zasady jak masz niską jakość sprzedaży itp. też odrzucą 😞

Nie przyznamy rabatu transakcyjnego, jeśli:

  1. Nie zwróciłeś wpłaty przez Allegro Finanse, mimo że kupujący wybrał tę drogę płatności za zakupy.
  2. Nie dodałeś do zamówienia numeru listu przewozowego - dotyczy zamówienia za pobraniem, gdy kupujący nie zwróci towaru za pomocą zakładki Kupione.
  3. Kupujący wskazał w formularzu zwrotu towaru powód: "Towar niezgodny z opisem/zamówieniem" lub "Towar jest wadliwy lub uszkodzony", a poziom jakości Twojej sprzedaży jest niższy niż Dobry.
  4. Kupujący w e-mailu od Allegro wskaże, że z przyczyn niezależnych od niego nie doszło do zrealizowania umowy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

EUROAUTOFM
#7 Wielbiciel#

Czyli płacę 60 zł rabatu za coś co się nie sprzedało super Allegro, widzę ze tu tylko kupujący ma jakieś prawa i może robić ze sprzedającym co mu się podoba.

Szkoda gadać 

dziękuję za pomoc pozdrawiam 

oznacz moderatorów