anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZWROT PROWIZJI

hashi_com_pl
#1 Nowicjusz#

mam problem z allegro. Mam już ktoryś raz z rzedu ze klient coś kupił, a potem dzień później zrezygnował. 

Chce mu zwrocić środki, ale nie mam z czego bo, allegro dzień po sprzedaży przekazuje mi środki. Nie mam jak mu zwrocic przez allegro, a prowizje chca zweracac tylko jak przez allegro zworce. Inaczej się musze odwoływać i ok jeszcze przyjmują te wnioski ale za kazdym razem piszą ze niedlugo nie beda mogli ich zwrocić gdyż zmienia się regulamin. Jak mogę uniknąc tego problemu. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_Likos_
#21 Demiurg#

hashi_com_pl zmien wypłaty z allegro na raz w tygodniu. Zawsze ktoś coś kupi i sie uzbiera.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Masz prawo oddać pieniądze bezpośrednio na konto kupującego, to nie jest zabronione. Po odmowie zwrotu prowizji odwołujesz się i dołączasz potwierdzenie zwrotu. Nie martw się, co będzie później, będziesz się martwił, gdy nastąpią zmiany. Póki co można oddawać pieniądze bez pośrednictwa Allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

hashi_com_pl zmień sobie sposób wypłaty na ,, na żądanie ,, Będziesz miał pełną kontrolę i unikniesz podobnych sytuacji .Odwołaj się i załącz potwierdzenie zwrotu środków .

oznacz moderatorów