anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji

x3Kami
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry 

w jaki sposób mogę złożyć wniosek o zwrot prowizji gdyż kupujący zwrócił towar 

4 ODPOWIEDZI 4

Odp.: Zwrot prowizji

xyz96
#21 Demiurg#

@x3Kami Na zwykłym Allegro tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

Na Allegro Lokalnie możesz poprosić o zwrot przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty lub pisemną rezygnację kupującego.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Zwrot prowizji

kostas11
#21 Demiurg#

@x3Kami na allegro  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

 1. Przejdź do zakładki Zamówienia i wybierz ofertę, do której chcesz złożyć wniosek o rabat. Aby znaleźć właściwą ofertę, możesz skorzystać z wyszukiwarki w zakładce. Wystarczy wpisać do niej login kupującego lub numer oferty.
 2. Przy wybranej ofercie kliknij menu Akcje, a następnie wybierz Zwrot prowizji.

 3. Zaznacz produkty, które kupujący zwrócił z danego zamówienia. W tym miejscu zmienisz też liczbę sztuk, jeżeli kupujący zwraca na przykład 2 z 3 zamówionych przedmiotów.

 1. Kliknij [Złóż wniosek].

na allegro lokalnie nie ma prowizji i zwrotów 😞 jest bezzwrotna opłata transakcyjna  można próbować pisać ale nie muszą zwracać 🙂

 1. Allegro.pl pobiera następujące opłaty i prowizje za usługi związane z organizacją Transakcji świadczone w ramach Allegro.pl:

  a. opłaty podstawowe za publikację Oferty,

  b. opłaty za opcje dodatkowe,

  c. prowizje od sprzedaży Towaru,

  d. opłaty za obsługę Transakcji przez Allegro.pl na Allegro Lokalnie w ramach Ogłoszeń z opcją „Kup Teraz” oraz Ogłoszeń z licytacją oraz opłaty za publikację Ogłoszenia w podkategoriach Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy i Naczepy oraz Inne Pojazdy i Łodzie, w ramach kategorii „Motoryzacja” na Allegro Lokalnie.

 1. Opłaty, o których mowa w podpunktach a, b i d punktu powyższego, nie podlegają zwrotowi. Wyjątkiem są sytuacje opisane w Części II, punkt 2 niniejszego Załącznika.

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Zwrot prowizji

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,zamówienia od kupujących - akcje - zwot prowizji ,, to na allegro , na lokalnie tylko przez kontakt z administratorem .

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Zwrot prowizji

x3Kami
#1 Nowicjusz#

Dziękuje za szybka odpowiedz 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...