anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji

Client:40896948
#7 Wielbiciel#

czy przy zwrocie pieniędzy za zakupiony towar sprzedający może umniejszyć tą kwotę o  prowizję zapłaconą dla Allegro

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Absolutnie nie.

oznacz moderatorów

Client:40896948
#7 Wielbiciel#

Odstąpiłem od umowy i zwracam towar ,czy sprzedający od zwracanej kwoty może potrącić zapłaconą prowizję dla Allegro.Kupiłem towar na" Allegro lokalnie"

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

na AL nie ma prowizji (zwrotnej) 🙂 allegro raczej tego nie zwróci, ale jak coś to zawsze możesz oddać tą część sprzedającemu 😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:40896948 Jeżeli sprzedający jest osobą prywatną, to nie ma on obowiązku przyjmowania zwrotu. Na Lokalnym sprzedawca płaci niezwracalną opłatę transakcyjną i ładnie byłoby gdybyś mu oddał. Jeżeli kupiłeś od firmy, to masz prawo do zwrotu i sprzedawca musi Ci oddać całą wpłatę. Nie ma prawa niczego potrącać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:40896948
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

chyba, że to AL i sam sprzedającemu zaproponujesz, dobre i 1zł 🙂

oznacz moderatorów

Client:40896948
#7 Wielbiciel#

Jest to AL i chce 10% od kwoty sprzedaży

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no nie wiem, wykombinuj tak, żeby było dobrze, napisz może najlepiej, że prosisz allegro by zwróciło prowizję sprzedającemu za tą transakcję, on to pokaże poprzez kontakt i miejmy nadzieję mu zwrócą 🙂

albo.. załóż dyskusję i w niej poproś allegro 😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:40896948 Po co zakładasz drugi wątek, w którym na dodatek nie piszesz wszystkiego? Odpowiedź już otrzymałeś w pierwszym.

Ula

Ula
oznacz moderatorów