anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru od kupującej

sylcia193
#8 Zapaleniec#

Mam takie pytanie pani która kopuła u mnie  5 produktów stwierdziła za dwa chce oddać

i zaznaczyła ze mam jej oddać 38 zł i koszt dostawy  gdzie jest napisane ze koszt dostawy ponosi kupujący 

co mam zrobić w tej sytuacji 

i drugie pytanie to były płyny do płukania tkanin które nie są w żaden sposób zabezpieczane przez producentów  

nie posiadają  tak zwanych plomb jak napije jak mam zweryfikować czy pani sobie nie odlała i dolało np wody ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sylcia193 jeśli jest to zwykły zwrot konsumencki i pozostawiła sobie cześć zamówienia nie zwracasz żadnych kosztów przesyłki jeśli ilość sztuk nie wpłynęła na koszt dostawy

Jesteś fachowcem w branży powinieneś zweryfikować po konsystencji produktu  ,w przypadku ingerencji klienta w jego zawartość umniejszasz kwotę zwrotu za towar adekwatnie do utraty jego wartości .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@sylcia193 jeśli zwrot towaru części zamówienia i tak wygenerowałby koszt wysyłki to nie zwraca się kosztu dostawy. Skoro każdy się może dorwać do zawartości to porównaj gęstość i objętość z opakowaniem z magazynu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sylcia193 Zwrot jej przysługuje i nic z tym nie zrobisz, zwracasz tylko koszt zakupu bez kosztów dostawy, a jak stwierdzić czy nie rozcieńczyła?????

oznacz moderatorów

sylcia193
#8 Zapaleniec#

Moim zdaniem nie które produkty powiny być wyłączone ze zwrotu tak jak nie można zwracać bielizny itp  

oznacz moderatorów