anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wplady od kupujacego

zuzanka0506
#1 Nowicjusz#

Kupujący wpłacił pieniądze przez PayU, nie mogę tych pieniędzy wypłacić bo nr konta bankowego nie jest nr konta allegro właściciela, allegro odrzuciło weryfikacje konta i nie mogę wypłacić tych pieniędzy czy allegro zwróci te pieniądze kupującemu? Bo nie mam pojęcia , ja nie mam takiej opcji żeby zwrócić tą wpłatę 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@zuzanka0506 Na Lokalnie nie zwrócisz przez Allegro i samo Allegro też nie zwróci. Musisz podpiąć własne konto do wypłat lub wypłacić przekazem pocztowym na adres.

Zanim to załatwisz, zwróć kupującemu z własnej kieszeni, bo on nie ma obowiązku czekać na Twoją weryfikację wypłat, a jeszcze POK może się przyplątać i będziesz miał większy problem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@zuzanka0506 to tak nie działa. Kupujący zapłacił i oczekuje, że wyślesz mu zamówienie. Nic go nie obchodzą twoje problemy z weryfikacją konta. Skoro zapłacił, to wyślij zamówienie, a potem zajmij się weryfikacją konta i wypłatą pieniędzy. Jak nie masz własnego konta to istnieje możliwość żeby Allegro wysłalo Ci pieniądze przekazem pocztowym. 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zuzanka0506 Do 800zł, przekazem pocztowym, możesz wypłacić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Do 800zł przekazem pocztowym możesz wypłacić.

oznacz moderatorów