anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot wplaty dla klienta pytanie

BramSpo
#7 Wielbiciel#

Pytanie czy zwrot wplaty na allegro po anulowaniu zamowieniu lub zwrocie produktu. Zostaje automatycznie odciagniety z zestawienia obrotu allegro. Wiem ze zwrot prowizji wyswietla sie ale co z kwota zwrocona

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz zwrócić. Masz środki to przez AF a jak nie masz to bezpośrednio: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

oznacz moderatorów

BramSpo
#7 Wielbiciel#

Nie o to mi chodzi

oznacz moderatorów

BramSpo
#7 Wielbiciel#

Jeżeli dokonam już zwrotu przez Allegro wpłata pójdzie do kupującego to czy w ogólnym podsumowaniu mojego dochodu odejmuje automatycznie się ten zwrot który dokonałem

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@BramSpo  Jeśli zakup został anulowany wystawiasz fakturę korygującą.  Jeżeli nie piszesz faktur to spytaj księgowej jak to rozliczyć,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tzn?

oznacz moderatorów

BramSpo
#7 Wielbiciel#

Przykład robię podsumowanie swojej sprzedaży i obrotu na przykład mój obrót wynosi 10 000 ale mam zwrot 500 zł za zwróconą paczkę czy po dokonaniu zwrotu przez Allegro jak zrobię podsumowanie to będę miał dalej 10 000 obrotu czy 9500 chciałbym wiedzieć czy każdy zwrot odejmuje od razu od obrotu jak robię podsumowanie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrót jest pomniejszany o wartość zwracanego towaru.

oznacz moderatorów

BramSpo
#7 Wielbiciel#

Dziekuje

oznacz moderatorów