anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zaplac pozniej - chcę zwrócić towar, jak mogę to zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:47280349
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie. Zamowilam towar na allegro ale chce go zwrocic. Towar nie zostal jeszcze wyslany wiec czy w tym wypadku to mozliwe? Czy musze czekac az on do mnie dotrze i wtedy odeslac?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:47280349 Od firmy? Możesz odstapić od umowy przed wysyłką. Wyslij email do Sprzedajacego.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:47280349
#8 Zapaleniec#

Tak od firmy. Paczka ma isc inpostem i w aplikacji widnieje tylko" w trakcie przygotowania" wiec mniemam , ze jeszcze nadal jest u sprzedajacego. Niestety opinie sprzedajacego nie sa pozytywne i duzo ludzi wlasnie skarzy sie na ciezki kontakt i brak wspolpracy stad tez moje pytanie czy to wogole mozliwe 🙂 dziekuje za odpowiedz!

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:47280349 Jak najbardziej mozliwe, więc wyslij mu krotką informację iż odstępujesz od zakupu i prosisz o zwrot pieniędzy i nie wysyłanie paczki. Napisz przez centrum wiadomości allegro aby był ślad. Nie musisz argumentować dlaczego.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:47280349
#8 Zapaleniec#

Kurcze a gdzie szukac to  centrum  wiadomosci all?🙈 kliknelam tylko zwrot zakupu w zakladce kupione

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:47280349 To jest ok co zrobilas  powinno wystarczyć. Jesli chcesz to : na górze po prawej stronie między gwiazdką a dzwoneczkiem 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:47280349
#8 Zapaleniec#

Bardzo bardzo bardzo dziękuje! I przepraszam, ze nękam o takiej porze ❤

oznacz moderatorów
Client:47280349
#8 Zapaleniec#

Dzien doberek. Chcialam tylko dodac ze sprzedajacy zwrocil juz pieniazki za zakup!

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:47280349 💪

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów