anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZWROTY podczas urlopu

fc_dystrybucja
#9 Pomysłodawca#

Planuję urlop więc zawieszam sprzedaż na allegro. Jako, że jest to firma jednoosobowa to na czas urlopu zostanie zamknięta. Co więc ze zwrotami, które zostaną nadane 1-2 dni przed urlopem oraz w trakcie urlopu, których nie będzie komu odebrać? Czy kupujący zostaną o tym powiadomieni? Czy zostanie zablokowana możliwość wysyłki zwrotu oraz wydłużony czas na zwrot o czas urlopu sprzedającego?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

Musisz sobie zorganizować kogoś kto ewentualne zwroty będzie odbierał. Niestety takie uroki JDG. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz obowiązek przyjmować.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@fc_dystrybucja przykro ale nie ma tu żadnego wsparcia allegro, na klientów też nie licz, pisałem do klienta jak zgłosił zwrot że jestem na urlopie i proszę o nadanie 3 dni później, nadał chyba po złości na drugi dzień i nawet nic nie odpisał 😞 

Ja mam dobre relacje z kurierami i w tym przypadku sms do kuriera i odpowiedź że nie ma problemu będzie jeździła na pace do mojego powrotu 🙂

Dobrym rozwiązaniem jest jakieś 2 - 3 tygodnie przed urlopem zmienić adres do zwrotów na jakąś znajomą firmę z okolicy wtedy zamówienia złożone po zmianie adresu będą jechały do tej firmy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@fc_dystrybucja Niestety Allegro to nie obchodzi.

- Miej ze sobą telefon/laptop i sprawdzja pocztę przynajmniej raz dziennie

- Postaraj się przekonać zwracających do zwłoki ze zwrotem

- Zorganizuj kogokolwiek ( kolegę . rodzinę ) kto odbierałaby zwroty, ew przesłał Ci potem zdjęcie tak abys mógł zadecydować.

Niestety jednoosobowa działalnośc nie ma urlopu 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash - Postaraj się przekonać zwracających do zwłoki ze zwrotem

Ty tak serio, odkąd pamiętam miałem już kilka takich przypadków, i pisałem zaraz po zgłoszeniu zwrotu z prośbą o opóźnienie nadania, wszyscy a to wszyscy jakby na złość nadali na drugi dzień, a w normalnych sytuacjach zwroty są nadawane czasem w ostatni dzień jak kończy się termin kod zwrotu 😄 Przypadek nie sądzę 😞

A jeden mi kiedyś odpisał że go to nie interesuje, moje zmartwienie, w sumie ma rację ale nauczyłem się przez to że jak kupujący coś potrzebuje też piszę od razu nie da się 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Czasem rozumieją, rzadko bo rzadko ale rozumieją.....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Jak zwrócą przez formularz Allegro to pół biedy, bo to widzisz mejlowo i masz możliwość reakcji. Najfajniej jest jak zwracają poza allegro i kurier dzwoni, że stoi pod drzwiami lokalu 🙂

oznacz moderatorów