anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam darmowej dostawy w ramach Allegro Smart?

andrzejkowal3
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobić, by w usłudze smart - darmowa dostawa, nie pojawiła się płatność 8,99zł, nie

słusznie naliczona?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

andrzejkowal3 zakup min. 40zł od 1 kupującego, oferta dostawy musi być oznaczona ,,smart,,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@andrzejkowal3 To nie takie proste, Smart ma wiele ograniczeń. Musisz wybierać aukcje ze znaczkiem Smart, i sposoby wysyłki ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka, nie ma Smarta. Poza tym są inne ograniczenia - cena towaru powyżej 40 zł, koszt wysyłki kilku przedmiotów poniżej 40 zł itp. Jeżeli Smart nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz z niego zrezygnować, Allegro odda Ci pieniądze; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1bba437d-af0e-404b-8a02-11af54caa0e5

oznacz moderatorów

andrzejkowal3
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.
Dziękuję za reakcję. Ale właśnie dokładnie tak postąpiłem. Mało tego. W pierwszej chwili, tzn. tuż po wykonaniu podsumowania i ustaleniu szczegółów dostawy i płatności pokazało się "0" zł. Jako koszt dostawy. Dopiero, w pewnym momencie, gdy zmieniłem ilość szt. zmówienia, pojawiła się kwota "8,99"zł za dostawę. Wrociłem więc do wersji  poprzedniej, ale niestety, już z opcją płatności za dostawę.

Pozdrawiam serdecznie: Andrzej KOWAL

oznacz moderatorów