anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

alegro smart famili nie dziala.

SzymonMinczewski
#1 Nowicjusz#

Moja żona placi za smarta ja jestem dodany jako rodzina. po wygasnieciu smarta wykupila nowego na nowych zasadach i niby jestem dodany do rodziny, swieci sie na zielono ale na mim koncie smart  nie dziala a  mam napis ze wygasł ktory przekierowuje mnie zebym wykupił wlasny smart . jak wchodze w moje konto, rodzina to tez jest na zielono ze jestem dodany do rodziny. wyloowywanie i logowanie nic nie daje , nowe zaproszenie do rodziny tez nic

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nikt już maili od allegro nie czyta. Dostawałeś info, żona też dostawała. Tu na forum jest co najmniej 200 identycznych tematów.... Allegro 3go zakończyło dzielenie się smartem w rodzinie. Dlatego drugie konto ma promocje na tańszego smarta. Osobiście bym z tym ciutkę zaczekała, bo zwiekszają wymagania wobec sprzedających wysyłających smart i sporo firm może z tego odpaść lub zrezygnować. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

I nie zadziała bo skończyło sie 4lipca jedynie organizatorzy co przedłużyli przed 22 listopada 2022 na rok zapewnią smarta swojej family aż po koniec swojej subskrypcji

oznacz moderatorów