anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro family nie działa.

replay20
#7 Wielbiciel#

Przystąpiłem do Allegro family.Dodałem do swojego konta jedną osobę. Jest ona na liście Allegro family.

Gdy wyświetla się jakąkolwiek aukcję nie na zakładki 'poproś o zakup".Może ktoś wie co z tym zrobić.

Allegro family nie działa..

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@replay20 Cześć! Czy osoba, którą dodałeś do Allegro Family zaakceptowała zaproszenie? Opcja “poproś o zakup” znajduje się wyłącznie przy ofertach z Kup teraz. Możesz się również upewnić, czy adres mailowy osoby, którą zaprosiłeś do Allegro Family, jest powiązany z jej kontem Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

askaa1745
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. W moim profilu widnieją osoby, które zaakceptowały zaproszenie i są w "family" a nie mają żadnej opcji poproszenia o zakup.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@askaa1745, możliwość poproszenia o zakup znajduje się w każdej ofercie z opcją "kup teraz". Oznacza to, że nie będzie to możliwe w licytacjach.

Jesteś pewna, że członkowie rodziny próbują poprosić o zakup w ofertach z opcją "kup teraz"? Poniżej zamieszczam zrzut ekranu, na którym widać, co powinni widzieć członkowie rodziny w ofercie, która umożliwia poproszenie organizatora o zakup.

Zrzut ekranu 2021-09-28 o 13.17.19.png

Dodam, że opcja wysłania prośby o zakup będzie możliwa tylko z poziomu strony oferty. Oznacza to, że członek grupy nie będzie mógł wysłać prośby dla zakupów z koszyka.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów