anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro family - Smart

Pietka_
#8 Zapaleniec#

Witam

W listopadzie wykupilem smart. Zaprosilem jedna osobę która wcześniej korzystała ze Smart indywidualnie. Skonczyl jej się 6 grudnia. Minelo 2 tyg i mimo, że jest ze mną w family na ogłoszeniach ma informację o nie wykupionym smart.

Może ktos ma jakis pomysł?

Z góry dzięki.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pietka_ Cześć. 🙂 Czy kupujący zaakceptował Twoje zaproszenie do Allegro Family? Czy w zakładce Allegro Family (https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/allegro-family) widzisz konto tej osoby? Poproś również o potwierdzenie, że ona też widzi Twoje konto w tej zakładce. 

Jeśli nie, to wyślij zaproszenie ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pietka_
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odp. No właśnie ja ją widzę w Family i ona mnie. Wszystko niby jest ok. Usunąłem tą osobę, dodaliśmy jeszcze raz teraz i niestety nadal to samo.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Pietka_ I rozumiem, że kiedy ta osoba próbuje dokonać zakupu (w ofercie, która spełnia wszystkie warunki smart) pojawia się konieczność opłacenia kosztów wysyłki? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Pietka_
#8 Zapaleniec#

No i wszystko sie wyjaśniło. Po prostu przy każdym ogłoszeniu była informacja o braku smart i potrzebie wykupienia. Natomiast w momencie zakupu odejmuje koszt wysyłki czyli dzuala Smart. Troszkę nie do końca to intuicyjne ale działa. Bardzo dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to fajnie się udało rozwiązać problem, wiesz że mając Smarta nie wszystko jest z darmową dostawą?

oznacz moderatorów

Pietka_
#8 Zapaleniec#

Tak, mam taką świadomość.

oznacz moderatorów