anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart - Jak odzyskać te wszystkie dane do przelewu?

gizbern102
#7 Wielbiciel#

Kupiłem allegro smart, 12 miesięcy, płatność  przelewem tradycyjnym. 

Nie zapisałem danych do przelewu ani wzoru przelewu. Jak odzyskać te wszystkie dame zeby mozna było dokończyć płatność.  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Masz tam możliwość anulowania rozpoczętej płatności? Jeśli tak, to anuluj płatność i następnie kliknij Ponów płatność. Dane do przelewu pojawią się ponownie. Jeżeli nie masz takiej możliwości, kup Smart jeszcze raz, od początku. 

oznacz moderatorów

gizbern102
#7 Wielbiciel#

Niestety nie ma możliwości anulowania. A co do kupienia drugi raz, jest możliwość.  A co będzie z pierwsxym kupieniem i nie wywiązaniem się z mojej strony z płatności  ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Z regulaminu Smart wynika, że do zawarcia umowy dochodzi dopiero w momencie zapłaty.

Z chwilą potwierdzenia statusu płatności jako „Zakończona” bądź z chwilą wprowadzenia Kodu, na adres e-mail Nabywcy widniejący w ustawieniach Konta w Serwisie zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca zawarcie umowy pomiędzy Nabywcą a Allegro, której przedmiotem jest Usługa Allegro Smart! świadczona przez Allegro na warunkach określonych w Regulaminie oraz wiadomość zawierająca inne wymagane prawem informacje.

Dopytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=26169f08-82f9-404d-b481-736503d57f3d

 

oznacz moderatorów

gizbern102
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. 

Już zrobione. 

oznacz moderatorów