anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart na 1 miesiąc

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kamilsam
#8 Zapaleniec#

Witam.

Kupiłem allegro smart na okres 1 miesiąc. Teraz w zakładce piszę że co miesiąc automatycznie będę miał wykupowanie ten pakiet. Można to jakąś wyłączyć?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Można. Usuń dane zapisanej karty płatniczej; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar... Po usunięciu Allegro nie będzie Ci już automatycznie pobierać z konta żadnych opłat, w tym za Smart.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kamilsam  musiałeś niechcący ustawić cykliczność opłat, możesz to zmienić

  1. O ile Nabywca, po dniu zawarcia umowy, której przedmiotem jest Usługa, wskaże w ustawieniach swojego Konta lub w procesie zakupowym Serwisu metodę płatności pozwalającą na cykliczne obciążanie rachunku Nabywcy, w tym kartę płatniczą (np. debetową albo kredytową) i o ile Nabywca nie wybrał dotychczas metody pozwalającej na cykliczne opłacanie Okresów Rozliczeniowych, Nabywca upoważnia Allegro do automatycznego pobierania opłaty za Usługę przy użyciu tej metody za kolejne analogiczne Okresy Rozliczeniowe, poprzez obciążenie rachunku Nabywcy kwotą opłaty za kolejny Okres Rozliczeniowy.

  2. W sytuacji, o której mowa w ust. 7 i 8 powyżej, Nabywca może w każdym czasie zrezygnować z automatycznego odnowienia płatności, poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie: https://na.allegro.pl/smart-wylaczenie-platnosci.

oznacz moderatorów
Kamilsam
#8 Zapaleniec#

Okazało się, że kupując smart allegro poprzez kartę można włączyć automatyczne przedłużanie. Gdybym kupił poprzez przelew albo blik to nie miałbym automatycznego przedłużania.

oznacz moderatorów