anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro SMART - nie mogę zapłacić za pełny rok

Grzegorz_Wojcik
#7 Wielbiciel#

Witam
Mam pytanie 12 marca skończył mi się Allegro Smart który miałem wykupiony na cały rok. Gdy chcę zakupić na kolejny rok w dniu dzisiejszym tj. 20 marca mam informację że będzie on ważny tylko do 12 marca przyszłego roku. I tak jest od kilku już dni. Czy mam rozumieć, że płacąc za cały rok w danym dniu Smart jest ważny tylko do dnia w którym wygasł? Coś tu jest nie tak. Proszę o wyjaśnienie

Z poważaniem
Grzegorz [edycja]

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście, to prawidłowo, ponieważ go przedłużasz, Chcesz mieć 14dni za darmo to kup 27 marca.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegorz_Wojcik gdy Smart! wygasa, jeszcze przez 14 dni możesz korzystać z darmowych dostaw w ramach wypowiedzenia, jeśli w tym czasie wykupisz Smart! jego czas będzie liczony od daty w której był opłacony, czyli w Twoim przypadku od 12 marca. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Grzegorz_Wojcik
#7 Wielbiciel#

Witam

Mamy 27 marca czyli minęło 15 dni i nadal gdy chcę zakupić SMART piszę że ważny będzie do 12 marca 2025. O co tu chodzi?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegorz_Wojcik sprawdziłam Twoje konto i aktualnie Twój pakiet Smart jest w okresie wypowiedzenia, który kończy się dziś o 23:59, więc jutro bez przeszkód będziesz mógł kupić nowy, do 28.03.2025 r.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów